Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Boyut
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioderma Sebium Ürünleri

BIODERMA SEBIUM ÜRÜNLERİ

Bioderma Sebium Ürünleri, fazla yağ salgılayan, karma ve yağlı ciltleri hedef alan bir seridir. Cildin yağ salgısını düzenlemeye, daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü oluşturmaya, cildin fazla yağa bağlı oluşan cilt problemlerini hafifletmeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.

Yağ salgısının fazla olduğu cilt tipleri, yağ salgısının fazla olduğu bölgeye göre karma ve ya yağlı cilt olarak adlandırılmaktadır. Ciltte fazla salgılanan yağ gözenekler yardımıyla dışarıya atılır. Bu durum gözeneklerin genişlemesine, gözenek içlerinin dolarak siyah nokta ve sivilce oluşumunun tetiklenmesine neden olabilir. Ayrıca fazla salgılanan yağ gözeneklerden atılırken cildin nemini kaybetmesine, yağlı fakat nemsiz bir cilt oluşmasına neden olabilir.

Yağlı ve karma ciltler, cilt tipine uygun ürünlerle düzenli olarak temizlenmeli, fazla yağından arındırılmalı, yağ salgısı düzenlenmelidir. Cildin bakımının cilt tipine uygun ürünlerle yapılması oldukça önemlidir. Cilt tipine uygun olmayan ürünler cildin daha fazla yağlanmasına, sivilce ve siyah nokta oluşumunun artmasına, cildin sağlıksız ve cansız bir görünüm almasına neden olabilir.

Bioderma Sebium Ürünleri, yağlı ve karma ciltler için, yağa bağlı oluşan cilt sorunları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir seridir. Sebium serisinin tüm ürünlerinde bulunan Fluidactiv patenti yağlı cildin cilt dengesinin korunmasına yardımcı olmayı amaçlar. Seri, cildin yağ salgısını düzenlemeyi, cildin nem dengesini sağlamayı, fazla yağ salgılanmasına bağlı oluşan cilt problemlerini gidermeyi destekler. Daha canlı, daha sağlıklı, pürüzsüz bir cilde kavuşulmasına yardım eder.

Bioderma laboratuarlarında Bioderma dermatologları tarafından geliştirilmiş olan seri, karma ve yağlı cilt tiplerinin güvenle kullanabilecekleri ürünler içermektedir.

 

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim