Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bliss Firm Baby Firm Göz Kapağı ve Gözaltı için Sıkılaştırıcı Krem 7.5 ml x 2

30030

Markası : Bliss

0 Item Items

Bliss Firm Baby Firm Göz Kapağı ve Gözaltı için Sıkılaştırıcı Krem 7.5 ml x 2, göz altı ve göz kapağı için iki farklı üründen olşan bir kremdir, göz çevresine sıkılaştırıcı, toparlayıcı bakım sağlamaya, ince çizgi görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

290 TL

Kazanacağınız puan 2900 tupara Toplam tutarı: 2.90 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bliss Firm Baby Firm Göz Kapağı ve Gözaltı için Sıkılaştırıcı Krem 7.5 ml x 2 :

Bliss Firm Baby Firm Göz Kapağı ve Gözaltı için Sıkılaştırıcı Krem 7.5 ml x 2

Marka Adı : Bliss

Ürün Adı : Bliss Firm Baby Firm Göz Kapağı ve Gözaltı için Sıkılaştırıcı Krem

Ürün Miktarı : Ürün iki taraflı kullanılır ve her bir tarafta 7,5 ml ürün vardır.(7.5 x 2)

Ürün Özellikleri : Hem göz altı hem de göz kapağı bölgesi için düzgünleştirici, sıkılaştırıcı bakım sunmaya yardım eder. Hassas göz çevresine sahip olanların kullanımı için uygundur. İki farklı forma sahip olan ürünün jel formu göz kapağı bölgesi için kullanıma uygundur, krem formunda olan kısmı ise gözaltlarınızda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. İnce kırışıklık görünümlerinde azalma sağlamaya ve yeni kırışıklık oluşumlarına karşı koruyuculuk sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Göz çevresinde pürüzsüz, sıkılaşmış, nem kazanmış bir cilt görünümü kazandırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Her sabah ve akşam temizlediğiniz gözlerinize, göz kapağınıza kaşların alt kısmından başlayarak jel formunda olan ürünü uygulayınız. Gözaltlarınıza ise gözaltı kreminizi parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız.

İnce ve hassas yapısı nedeniyle cildimizde yaşlanma belirtileri ilk olarak göz çevresinde görülür. Bu belirtiler cildin bakımlarının, korunmasının doğru şekilde uygulanıp uygulanmadığına göre daha erken ya da daha geç yaşlarda ortaya çıkar. İnce çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu geciktirmek için pek çok ürün bulunmaktadır.

Bliss Firm Baby Firm Göz Kapağı ve Gözaltı için Sıkılaştırıcı Krem de göz çevresini toparlamaya, sıkılaştırmaya yardımcı etkisiyle bakım yapmaya yardımcıdır.

Ürün iki taraflı olarak kullanıma uygundur. Ürünün bir tarafında, göz kapağı için sıkılaştırıcı, toparlayıcı bakım sağlamaya yardımcı jel bulunurken diğer tarafında ise krem forma sahip gözaltı kremi bulunmaktadır. Gözaltı kremi gözaltınızı rahatlatmaya, ince çizgi ve kırışıklık görünümlerini azaltmaya ve yenilerinin oluşmasına karşı güçlendirmeye yardımcıdır.

 Bu da yaşlanama belirtileri olarak kendini gösterir.

Cilt bakımlarınızı düzenli olarak yaparak cildinizin düzgün ve güzel görünümünü daha uzun zaman koruyabilirsiniz. Özellikle de göz çevresinin bakımları ihmal edilmemeli, ince ve hassas yapısı desteklenerek güçlendirilmelidir.

Bliss markasında cilt bakımı, vücut bakımı için daha pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Bliss Firm Baby Firm Göz Kapağı ve Gözaltı için Sıkılaştırıcı Krem 7.5 ml x 2 , Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler