DCL AHA Oily Skin Solution 8

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava

DCL AHA Oily Skin Solution 8

Markası : Dcl Ürünlerini Gör

4070 Barkod : 357486205031

5/1
270 TL
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

DCL AHA Oily Skin Solution 8

4070

Dcl markasının ürünlerinde bulunan glikolik asit en küçükAHA molekülüne sahiptir, şeker kamışlarından elde edilmektedir.

AHA yani, Alfa Hidroksi Asitler doğal meyvelerden üretilen ve toksik özelliği olmayan maddelerdir.

Dcl ürünlerinde bulunan AHA’lar sayesinde üründen üst düzeyde fayda sağlanmaktadır. Bu AHA etken maddeleri içeren ürünler, cildin üst tabakasında bulunan ölü katmanları, yaşlanmış ve hasarlı dokuyu onarmaya destek olurlar. 

DCL laboratuvarları,30 yılı aşkın bir süredir üstün çalışmaları ile saç ve cilt için harika ürünler geliştirmişler, kalite, etkili sonuçlar ve yenilikleri ile beğeni kazanmışlardır.

Dermokozmetik alanında lider bir konumda olan DCL,geliştirerek piyasaya sunduğu ürünleri medikal alandaki uygulamalar ile birlikte devam ettirmektedir.

Yüksek kalite göz önünde tutularak, insanların istedikleri ve bekledikleri sonuçları elde etmelerini sağlayarak gerekli memnuniyeti hedeflemektedirler, bu da kişiye ayrı ayrı verilen değerin en büyük kanıtıdır.

DCL AHA Oily Skin Solution 8, içeriğinde glikolik asit vechlorhexidine maddeleri bulunur.

Cildin yağ üretimi dengelemeye, cilt dokusunda da düzelme sağlamaya yardım eder.

Cildinizde sebum salgısı dengelemeye yardımcı ürün, diğer pek çok ürün gibi cildi kurutmaz.

İçerik :

Elma, üzüm ve şeker kamışı içermektedir.

DCL AHA Oily Skin Solution 8 ,sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır, uygun fiyatlı ürünler Turuncu Kasa’da,inceleyin farkı görün ,indirimleri kaçırmayın.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

DCL AHA Oily Skin Solution 8

İndirimli fiyata,bu sayfadan satın alabileceğiniz, DCL AHA Oily Skin Solution 8 Yağlanmayı Dengeleyici Losyon, Cildin yağ üretimi dengelemeye,dokusunda da düzelme sağlamaya yardım eden, kuruluğa neden olmayan bir üründür.

270TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim