Foot Doctor Peeling Ayak Kremi 75 ml

Kapıda Ödeme İmkanı

Foot Doctor Peeling Ayak Kremi 75 ml

Markası : Foot Doctor Ürünlerini Gör

6208 Barkod : 8690605668334

5/1
SATIŞ FİYATI 26.91 TL
458 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Foot Doctor Peeling Ayak Kremi 75 ml
Açıklama:

Yüzümüzde, bacağımızda olduğu gibi, ayaklarımızda da zamanla ölü deriler birikir. Sürülen nemlendiricilerin daha etkili olabilmesi ve daha sağlıklı ayaklara sahip olabilmek için ayaklardaki bu ölü derilerin giderilmesi gerekir.

Foot Doctor Peeling Kremi, kayısı çekirdeği parçacıklarından oluşan doğal ponza taşı etkisiyle pürüzsüz ve yepyeni bir cilde kavuşmanızı sağlar. Formülündeki zeytinyağı sayesinde, ayaklardaki hasar görmüş ve canlılığını yitirmiş ölü tabakayı tahriş etmeden arındırarak sağlıklı tabakayı ortaya çıkarır ve cildi canlandırır. Peeling işlemi sonrasında, cildinizi Foot Doctor Nemlendirici Krem ile nemlendirerek ayak bakımınızı tamamlayabilirsiniz.


  • Kayısı çekirdeği: Cilt üzerinde doğal ponza taşı etkisi yaratarak cildin ölü deriden arınmasını sağlar.
Kullanımı:Bir miktar Foot Doctor Peeling Kremi'ni ayağınıza sürün. Masaj yaparak iyice ayaklarınıza yedirin. İşlemin sonunda ayaklarınızı durulayarak temizleyin. İyi bir sonuç alabilmek için peeling sonrasında Foot Doctor Nemlendirici Krem ile ayağınızı ve cildinizi yumuşatarak ayak bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Foot Doctor Peeling Ayak Kremi 75 ml

Cildinizin ölü deriden kurtularak, yumuşaklık kazanmasına yardım eden Foot Doctor Peeling Ayak Kremi 75 ml, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Satış Fiyatı 26.91TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim