Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Foot Doctor

Foot Doctor markasındaki ayak bakım ürünleri, gün boyu yükünüzü çeken ayaklarınızın etkili bir şekilde temizlenmesi, ölü hücrelerden arındırılması, yumuşaklığa kavuşmasına yardımcı olabilir.

Foot Doctor Ürünleri

Ayak bakımınız için ürünler tasarlamaya yardımcı olan Foot Doctor çözüm odaklı ve sağlıklı yaşam için ayak bakımı gibi ilkeler doğrultusunda ürünlerini geliştirmek için çalışmaktadır.

Günün ve vücudun tüm yükünü taşıyan ayaklar özenli bir bakımı hak etmektedir. Foot Doctor markası ayaklarınıza en iyi bakım sağlayabilmek için çalışmaktadır.

Genellikle vücudunuzun diğer bölgelerine gösterilen bakım, temizlik ve korunma gibi uygulamalar ayaklar söz konusu olduğunda pek de önemsenmez. Sadece yaz ayları geldiğinde ortaya çıkan ayaklar için bazen bakım düşünülür. Bu da sadece yaz aylarında kalır, diğer zamanlarda çorap ve ayakkabılar içinde saklanan ayakların bakımı pek de önemsenmez.

Oysa ki ayak derisi, dokusu da sağlığınız için bakım gerektirmektedir. Ayaklar düzenli olarak temizlenmeli, nemlendirilerek yumuşatılmalıdır. Foot Doctor markası ayaklarınızı önemsiyor.

Kuru ve bakımsız ayaklar da pek çok rahatsızlıklar oluşabilir. Topuklar kuruluk ve sürtünmeden dolayı kurur, pul pul dökülür ve çatlamaya başlar daha sonra derinleşen çatlaklar iyice tahriş olarak acı vermeye başlar ve bu evrelerden sonra düzelmesi de daha zor olmaktadır.

Düzenli olarak ayaklarınızı yıkamalı ve kurutmalısınız.

Ayrıca ayak bakımınıza özel ayak peelingleri de gün boyu ayakkabı ve çorabın içinde terleyen, bazen havasız kalan ayaklarınıza oldukça iyi gelecektir.

Foot Doctor Peeling Ayak Kremi, doğal kayısı çekirdeği parçacıkları içermektedir ve ayaklarınızın daha etkili bir temizlik, nemlendirme uygulamaları için oldukça önemlidir.

Tıpkı bir ponza taşı gibi ayaklardaki kuru deriyi, ölü hücreleri gidermeye yardım edere, zeytinyağı ile canlandırıcı etki sağlamaya yardım eder.

Foot Doctor Ürünleri ve Fiyatları

Düzenli olarak peeling yaptığınız ayaklarınızda yumuşak ve düzgün bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca ayaklardaki ölü hücre ve kirler etkili bir şekilde arındığından ayak kokusu için de size yardımcı olacaktır.

Sadece kadınlar değil, erkeklerin de kullanabilecekleri ayak peeling ürünü ile cildinizin gözenekleri açılarak hava alacak ve ayaklarınızda rahatlama sağlanacaktır.

Şık ve güzel görünebilmek için dar, sert ya da yüksek topuklu ayakkabılara sıkıştırdığınız ayaklar, gün boyu ayakta kalarak tabanlarda oluşmasına neden olduğu sertlikler için ayaklarınız daha iyi bir bakımı hak ediyor.

Ayağınızda herhangi bir tahriş varken kullanılmaması gerekir, bu nedenle ayaklarınızda tahrişler oluşmadan yumuşaklık sağlamak için çalışabilirsiniz.

Haftada bir ya da iki defa ayaklarınızdaki ölü hücreleri ve kurulukları temizleyebilirsiniz.

Peeling kremi, masaj yaparak ayaklara yedirilmektedir. Daha sonra ayaklar su altına tutularak duru suyla arındırılmalıdır.

Peeling işleminden sonra ayaklarınıza özel bir bakım kremi ile de yumuşaklık sağlanabilir

Foot Doctor Markasına Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.