ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Synchroline Terproline Yüz Kremi 50ml

30588

Markası : Synchroline

0 Item Items

Synchroline Terproline Yüz Kremi 50ml, lazer gibi çeşitli cilt uygulamalarının ardından cilde nemlenme sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

170 TL

Kazanacağınız puan 1700 tupara Toplam tutarı: 1.70 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Synchroline Terproline Yüz Kremi 50ml

Synchroline Terproline Yüz Kremi 50ml

Marka Adı: Synchroline

Ürün Adı: Synchroline Terproline Yüz Kremi

Ürün Miktarı: 50ml

Ürün Özellikleri: Cildin esnekliğini azalması durumunda kullanıma uygundur. Özellikle lazer, peeling gibi uygulamaların ardından cildin neme ihtiyacı olduğu durumlarda ideal bir bakım kremidir. Peeling gibi uygulamaların ardından günde 3-5 kez kullanılır ve cildin normale dönmesinin ardından günde iki kez kullanmak yeterlidir. Arzu edilirse, anti aging gibi düzenli olarak da kullanılabilir.

Sonuç: Cildi nemlendirmeye ve bakım etkisi sunmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Günde iki kez temiz cilde uygulanır. Cildin hassas ciltlere uygun özellikte bir temizleyici ile temizlenmesi gerekir. Laze, peeling gibi uygulamaların ardından günde 3-4 kez, cilt normale döndükten sonra günde iki kez kullanılır. Göz ile temas ettirilmemelidir. Temas halinde ise bol su ile durulanmalıdır.

İçerik: Asetilglukozamin, Proline Linoleate, Hyalüronik Asit, Xylitol, Soya Proteinleri, Seramidler, Fibronektin Glikopeptidleri, Asiatic ve Madecassic Asit Heterositleri.

 

Her cildin neme ihtiyacı vardır. Nemli cilt sağlıklı ve canlı görünür. Cilt nemini kaybetmeye başladığında ise soluk ve mat bir görünüm almaya başlar.

Ancak bazı dönemlerde cildin neme olan ihtiyacı artar. Özellikle lazer, peeling gibi uygulamaların ardından cildin toparlanabilmesi için yoğun bakıma ihtiyacı vardır.

Synchroline Terproline Yüz Kremi 50ml, lazer ya da derin peeling gibi cilt işlemlerinin ardından cilde nemlenme sağlamaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Bu tür uygulamaların ardından günde 3-4 kere uygulanır. Cilt normal haline döndükten sonra günde iki kez uygulama yeterlidir. Ayrıca anti aging ürün olarak da düzenli bir biçimde uygulanabilir.

Ürünü temiz cilde uygulamak gerekir. Cilt temizliğinde kullanılacak ürünlerin de hassas ciltlerin kullanımına uygun özellikte seçilmesi gerekir.

 

Synchroline Terproline Yüz Kremi 50ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler