Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Boyut
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Vücut Temizleme Ürünleri

Vücut Temizleme Ürünleri

Vücudumuzu kaplayan cilt dokusu düzenli olarak temizlenmeli ve bu şekilde kan dolaşımı sağlanmalı, gözeneklerin açılarak cildin nefes almasına yardımcı olunmalıdır.

Banyo yaparken vücudun ovalanması, suyun etkisi ile cildin kan dolaşımında uyarı sağlanır ve bu da cilt için oldukça faydalıdır.

Banyo sırasında kullandığımız duş jelleri ile temizlik sağlayabiliriz, ancak tüm cildin zaman zaman peeling uygulamasına ihtiyacı vardır. Cildinizde vücut peeling çeşitlerinden birini uygulayarak derinlemesine temizlik ve arınma sağlayabilirsiniz.

Vücudunuzu sarmalayan cildinizin yapısı ürün seçiminiz açısından oldukça önemlidir. Kullanacağınız ürünler banyo sırasında cildin kurumasına neden olmamalı, cilde temizliğin yanı sıra bakım da yapabilmelidir.

Bu nedenle özellikle de cildiniz çok kuru ise duş sırasında daha çok, temizleyici banyo yağlarını kullanmanız daha iyi olabilir. Aşırı kuruluk sorunu yaşayan cilt bir de suyun kurutucu etkisiyle karşılaşırsa çok daha fazla kuruyabilir bu nedenle cildin yapısına uygun banyo ürünleri ve vücut temizleme ürünleri seçilmelidir.

Vücut Temizleme Ürünleri ve Fiyatları

Yağ ile vücut temizliği pek de bağdaşmayan sözcükler olsa da banyo yağı ürünleri cildi hassas bir şekilde temizleyerek nemlendirmeye yardımcı olacaktır. Özellikle atopik ciltlerde yaşanan kuruluk sorunu için banyo yağları uygun vücut temizleme ürünleridir.

Turuncu Kasa sayfalarında farklı cilt yapılarına ve ihtiyaçlarına uygun vücut temizleme ürünleri bulunmaktadır, Ürünleri inceleyerek kendinize uygun olanı seçebilir ve harika bir duş keyfi yaşayabilirsiniz.

Ayrıca kadınlara özel tasarlanmış olan intim jel çeşitleri de banyo da genital bölgenin temizliğini sağlamanız için yardımcı olabilir. Bu jeller genital bölgenin ph ve nem dengesi ile uyumlu olarak tasarlanmışlardır, bu nedenle bu bölgenin temizliğini sıradan ürünlerle değil, intim jel ürünleri ile yapmanız çok daha iyi olacaktır.

Siz de ihtiyacınız olan vücut temizleme ürünleri ile banyo yapın cildinizi temizleyerek nefes almasına yardımcı olun.

Vücut temizleme ürünleri hem cildinizin sağlığı hem de güzelliği için önemlidir ihmal edilmemelidir. Uygun ürünler kullanılarak cildin yapısı korunabilir.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim