Ürün Filtresi

Markalar

Kategoriye Göre

Seçimi sıfırla

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Array ( [id_category] => 131 [id_image] => 131 [url_banner] => https://www.turuncukasa.com/gunes-kremleri-ve-urunleri?id=19 [link_rewrite] => en-iyi-gunes-kremi-fiyatlari ) 1
657 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.

Yetişkinler İçin Güneş Kremleri 

Güneş sözü bile içimizi ısıtır, güneş yaşam kaynağıdır, tüm canlıların varlıklarını sürdürebilmesi için güneşe ihtiyaç vardır.

D vitamini vücudun pek çok fonksiyonunun sağlıklı bir şekilde çalışması için gereklidir. Özellikle çocuklarda çok önemli olan bu vitamin yetişkinler için de gereklidir.

Besinlerle vücuda alınan D vitamini Güneş ışınlarının yardımı ile vitamin şeklini alır. Bu nedenle güneş önemlidir. Ancak bu yararının yanında güneşin pek çok zararlı etkisi de bulunmaktadır. Zararlı UV ışınları öncelikle güneş çarpması, yanıklar gibi etkilerden başka cilt için de pek çok zararlı etkiye yol açar. Cildinizin düzgün ve sağlıklı görünümünü etkilediği gibi hücre hasarı oluşmasına da neden olabildiği için daha ciddi sağlık sorunlarının oluşmasına da yol açabilir. Bu nedenle güneş ürünleri kullanmak ve cildimizi korumak önemlidir. Yetişkinler, kendileri için geliştirilmiş olan Yetişkinler için güneş ürünleri kullanmalıdır. Yüz ve vücudunuz için farklı ürünleri seçebilirsiniz.

Öğlen saatlerinde yani zararlı ışınların en dik olarak dünyaya ulaştığı zaman güneşe çıkmamak gerekir. Çocuklar, yaşlılar, kalp hastaları ve kronik hastalıkları olan kişiler özellikle yaz mevsiminde daha dikkatli olmalıdır. Cildiniz açık renkli, lekelenme sorunu yaşıyor ve hassas yapıda ise kış aylarında bile güneş ürünleri kullanmanız gerekir. Çocukların kullanımı için güneş ürünleri farklı form ve özelliklere sahiptir bu nedenle çocuğunuza farklı bir ürün kullanmalı kendiniz yetişkinler için güneş ürünleri çeşitlerinden biri seçmelisiniz.

Yetişkinler İçin Güneş Ürünleri ve Fiyatları

Bu zararları hepimiz biliriz, ancak yaz demek güneş demektir ve bronzlaşma fırsatını da kolay kolay kaçırmayız. Ya da piknik ve doğa gezintileri, açık alanda yapılan sporlar için de cildimizi zararlı Güneş ışınlarına karşı korumamız gerekir ve özellikle de uzun saatler güneş altında kalacaksak yetişkinler için güneş ürünleri çeşitlerini kullanmamız gerekecektir.
Cilt rengine göre seçebileceğiniz koruma faktörü de oldukça önemlidir. Yüksek koruyucu bir özellik için 40 ve 50 spf derecesine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.Ayrıca spray, losyon ya da compact olarak değişik özelliklere sahiptirler.

Turuncu Kasa güneş ürünleri kategorisinde pek çok önemli markaya sahiptir. Siz de ürünleri inceleyerek çocuklarınız için çocuklar için tasarlanmış, kendinize ise yetişkinler için güneş ürünleri çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.

Yetişkinler İçin Güneş Kremleri 

Güneş sözü bile içimizi ısıtır, güneş yaşam kaynağıdır, tüm canlıların varlıklarını sürdürebilmesi için güneşe ihtiyaç vardır.

D vitamini vücudun pek çok fonksiyonunun sağlıklı bir şekilde çalışması için gereklidir. Özellikle çocuklarda çok önemli olan bu vitamin yetişkinler için de gereklidir.

Besinlerle vücuda alınan D vitamini Güneş ışınlarının yardımı ile vitamin şeklini alır. Bu nedenle güneş önemlidir. Ancak bu yararının yanında güneşin pek çok zararlı etkisi de bulunmaktadır. Zararlı UV ışınları öncelikle güneş çarpması, yanıklar gibi etkilerden başka cilt için de pek çok zararlı etkiye yol açar. Cildinizin düzgün ve sağlıklı görünümünü etkilediği gibi hücre hasarı oluşmasına da neden olabildiği için daha ciddi sağlık sorunlarının oluşmasına da yol açabilir. Bu nedenle güneş ürünleri kullanmak ve cildimizi korumak önemlidir. Yetişkinler, kendileri için geliştirilmiş olan Yetişkinler için güneş ürünleri kullanmalıdır. Yüz ve vücudunuz için...

Devamını Gizle