Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Renk
Boyut
Seçenek
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Leke Giderici Ürünler

Leke Giderici Ürünler

Güzel cildiniz kolayca hasarlanabilir, buna neden olabilecek çok fazla neden bulunmaktadır.

Cilt öncelikle içeriden beslenir, vücudunuzda yaşayabileceğiniz bazı değişimler, beslenme bozuklukları, hormonlar, ilerleyen yaşınız ya da dış kaynaklı olarak çevresel kirlilikler, sık aldığınız duşlar, kullanmış olduğunuz ve cildinizle uyumlu olmayan kozmetikler, güneşin UV ışınları gibi bazı faktörler cildin yapısının hasarlanmasına neden olabilmektedir.

Özellikle lekelenme son derece yaygın olarak görülen bir cilt sorunudur.

Cilt yüzeyinde oluşan lekeler can sıkıcıdır ve uygun bakımlar yapılmazsa kolayca düzelmezler.

Lekeler yaşınızın ilerlemesiyle yani yaşlanmaya bağlı olarak görülebildiği gibi, hormonal nedenler, bir takım ilaçlar, zararlı güneş ışınları, sivilce ve aknelerin bıraktığı lekeler olarak oluşmaktadır.

Cildiniz açık renkli, sarı ya da kızıl saçlıysanız daha kolay bir şekilde güneş ışınlarından etkilenirsiniz. Zararlı güneş ışınları leke sorunu yaşamanıza neden olur ve bu lekeler yüzünüzde olduğu gibi tüm vücudunuzda da görülebilir.

Leke Giderici Ürünler ve Fiyatları

Özellikle değişen hormonların etkisi ya da hormonal değişimlere neden olan doğum kontrol hapları gibi bazı nedenlerle de cildinizde leke oluşabilir ve güneşin etkisiyle bu lekeler daha koyu ve yaygın bir hal alabilir.

Leke Giderici ürünleri kullanılarak cildinizde etkili bir bakım sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak kullanarak ve cildinizi zararlı UV ışınlarına karşı koruyarak cildinize düzgün bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Leke Giderici Ürünler, vücutta oluşan melanin salınımını düzene sokmaya yardımcı olmak için çalışırlar.

Ayrıca leke sorunu için maskeler, cildi aydınlatmaya yardımcı ürünler, leke karşıtı serumlar kullanarak leke sorunu ile savaşabilirsiniz.

Turuncu Kasa sayfasında bulunan ve cildinizde yaşadığınız cilt tonunda eşitsizlik, çillenme, leke sorunlarınız için tasarlanmış olan Leke giderici ürünler ile daha düzgün ve eşitlenmiş, aydınlık bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

Leke sorunu olan ciltlerde kullanabileceğiniz özel kapatıcı ürünler de makyajınızı tamamlamaya yardımcı olurlar. Seçebileceğiniz pek çok markaya ait ürün çeşitlerini Turuncu Kasa sayfalarında bulabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim