Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Renk
Boyut
Seçenek
Daha Fazla less
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Kişisel Bakım

Avantajlı Kişisel Bakım Ürünleri

Temizlikle başlayan günlük kişisel bakımınızı, güzel kokularınızla tamamlarsınız.

Tüm vücudunuzda yapılan bakımlar önemlidir. Kullanacağınız ürünler yine tüm cilt bakımlarınızda olduğu gibi kendi özel yapınıza ve ihtiyacınıza uygun olarak tercih edilmelidir.

Turuncu Kasa sayfalarında ihtiyacınız olan kişisel bakım ürünlerine kolayca ulaşarak uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Çeşitli lens solüsyon markaları, istenmeyen tüylerle mücadele ederken kullanabileceğiniz ürün çeşitleri, kadınlara özel tampon ve hijyenik ped çeşitleri, tıraş ürünleri, gebelik testleri, diş ve ağız temizliği için fırça ve macun çeşitleri, duş jelleri, parfüm ve deodorant çeşitleri de Kişisel bakım kategorisinde yer alan ürünlerdir.

Kişisel bakım da özellikle diş ve ağız temizliği ihmal edilmemelidir. Bakımlı ve güzel bir insanın çürük, sarı ya da eksik görünen dişleri tüm görünümünü bozar.

Ayrıca iyi temizlenemeyen ağız içinde neden olabilecek sağlık sorunları tüm vücudu da etkiler. Dişlerin düzenli olarak günde iki defa ve en az iki dakika kadar fırçalanması gerekir. Bu şekilde plak ve tartarlar dişlerden uzaklaştırılır ve ağız çalkalama suyu ya da ağız gargaraları ile ağız temizliği tamamlanmalıdır. Özellikle de kavve, çay ya da sigara alışkanlığı bulunan kişilerin bu bakımları dişlerde yaşanabilecek lekelenmelerden dolayı çok daha önemlidir. Doğru ürünleri kullanarak dişlerinizin temizlenmesini ve doğal beyazlığa kavuşmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Kişisel bakım denilince ilk akla gelen şey tabii ki öncelikle temizliktir, pek çok markaya ait vücut jelleri, harika kokuları ve cilde bakım da yapan etkileri ile çok tercih edilmektedir.

Duştan sonra gün boyu ferahlık ve tazelik etkisini koruyabilmeniz için kullanabileceğiniz deodorant ve roll-on çeşitleri de hem kadınlara hem de erkeklere özel olarak tasarlanmış olan pek çok çeşidi ile Turuncu Kasa’da bulunmaktadır.

Erkeklerin genellikle her gün yapmış oldukları tıraş uygulamaları için de cilt tipine uygun, kaliteli ve hesaplı markalar Kişisel Bakım kategorisinde yer almaktadır.

Kişisel Bakım Ürünleri Fiyatları

Kadınların istenmeyen tüylerle mücadelesi her mevsim süregelmektedir. Vücutlarında ve özellikle yüz bölgesinde çıkan tüyler son derece can sıkıcıdır ve farklı ürünler kullanarak bunlardan kurtulmaya çalışılır. Kişisel bakım kategorisinde yer alan değişik markalara ait tüylenme sorunu ile ilgili ürünlerden ihtiyacınıza uygun olanı kolayca sipariş edebilirsiniz.

Kalıcı etkileri ile çok tercih edilen parfüm çeşitleri de kadın ve erkeklere özel olarak farklı markalarda yer almaktadır. Önemli markaların ürün çeşitleri kişisel bakımınızın en çarpıcı tamamlayıcı bölümüdür.

Kokunuzla fark yaratabilmek ve daha çekici olabilmek için bu markalar yardımcınız olabilir.

Alışveriş kolay, hızlı ve keyifli.

Turuncu Kasa sayfalarında bulabileceğiniz yüzlerce marka ile kişisel bakımınızı tamamlayın hem de en uygun fiyatlarla.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim