Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Predictor

Predictor, gebelik testi ve erken gebelik testi ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmış bir markadır. gebelik testleri, hamile olup olmadığını öğrenmek isteyen kişilerin kullanımı için idealdir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Predictor Ürünleri

Predictor dünyanın en önde gelen markalarından biri olarak erken gebelik testi ve gebelik testi ürünleri sunmaktadır.

Markanın sıkça tercih asıl nedeni çok tutarlı sonuçlar sunuyor olmasıdır. Predictor özellikle gebelik ihtimali olan durumlarda erken zamanda bu durumu netleştirmek isteyen kişiler için önerilen bir markadır. Bu önemli özellikleri ile ön plana çıkan markanın çok önemli özelliklerinden biri de kolay kullanım ve stabil sonuç veren özelliklerinin olmasıdır.

Pek çok kişi tarafından tercih edilen sağlıklı ve ekonomik sonuçlar veren Predictor markası insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Marka aynı zamanda pek çok kalite ödülüne ve belgesine sahiptir.

Hamile kalmak istiyorsanız, bununla ilgili bilgiye biran önce ulaşmayı istemek en doğal hakkınızdır. Eğer düzenli olarak adet gören biriyseniz ve adetiniz gecikmişse hamilelik testi yapabilirsiniz.

Predictor Early Erken Gebelik Testi 1 Stick, hamile olup olmadığını öğrenmek isteyen kadınlar için geliştirilmiş bir üründür. Adet gecikmesinden 4 gün önce uygulanabilir. Oldukça kolay bir kullanımı vardır.

Predictor  Ürünleri ve Fiyatları

İdrarı emici ucun üzerine 5-6 saniye kadar temas ettirin. En az 5 dakika bekleyin, eğer test penceresinde pembe bir çizgi görüyorsanız, hamilesiniz demektir. Test penceresinde pembe çizgi bulunmuyorsa, bu hamile olmadığınız anlamına gelir.

Predictor Gebelik Testi, evde kendi başınıza hamile olup olmadığınızı öğrenmenize yardımcı bir üründür. Beklenen adet gününüzde hamile olup olmadığınızı test etmenize yardımcı olur. Test tek kullanımlıktır.

Evde vakit kaybetmeden kolay bir şekilde hamile olup olmadığınızı anlamanızı sağlar. İdrarınızı ürünün emici ucu üzerine 5 saniye boyunca temas ettirin. 5 dakika gibi bir süre bekledikten sonra test penceresine bakın. Eğer pembe çizgi varsa hamile olduğunuz, eğer pembe çizgi yoksa hamile olmadığınız anlamına gelir.

Hamile olup olmadığınızı erkenden öğrenmek sizin için oldukça önemlidir. Eğer hamileyseniz, beslenme açısından, duygusal ve fiziksel açıdan kendinize dikkat etmeniz gerekir. Bu yüzden de hamileyseniz bunu erkenden öğrenmek en temel hakkınızdır.Predictor gebelik testleri size bu konuda yardımcı olmaya çalışır.

Hamilelik testlerinin laboratuar sonuçlarının yerini tutmadığını da unutmayın.

Predictor ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.