ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream 40 ml

43090

Markası : ACM

Barkod : 3760095251899

0 Item Items

ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream 40 ml, patentli içeriklerle lekeli ciltlere yüksek etkili güneş koruması, nemlendirici ve antioksidan etkili formülü ile erken yaşlanmayı önlemeyi destekler.

Daha fazla detay

265.50 TL

148.68 TL

44% indirim

Kazanacağınız puan 1486 tupara Toplam tutarı: 1.49 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Acm

Ürün Adı: ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream

Ürün Miktarı: 40 ml

Ürün Özellikleri: 

- ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream, cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya katkı sağlarken, ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya destek olan güneş koruyucu kremdir.

- Yüksek koruma içeriğiyle yüz için kullanıma uygundur. Organik ve mineral filtrelerin kombinasyonu sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı etkin bir koruma sağlanmasına çalışır.

- Hafif ve uygulaması kolay ve cilde hızlı nüfuz eden bir formülasyona sahiptir. Uygulandıktan sonra ciltte beyaz iz bırakmaz, suya karşı dirençlidir ve optimum koruma sağlanmasına destek olur.

- Bitki aktif maddelerinin kombinasyonu sayesinde cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya katkıda bulunur.

- ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream, cildin korunmasına katkı sağlayan çok yüksek bir koruma faktörü olan SPF 50+ içerir.

- SPF 50+, UVA ve UVB gibi zararlı güneş ışınlarının cilde zarar vermesinin önüne geçilmesine ve cildin en iyi şekilde korunmasına destek olur.

- Ayrıca mor ve mavi ışığa karşı ek koruma sağlayan yansıtıcı maddeler içerir.

- Koruyucu kullansanız bile uzun süre güneşlenmekten kaçınınız, uzun süre güneşe maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

- Çeşitli dış etkilerle güneş koruyucu krem etkisini yitirebildiğinden ihtiyaç duyduğunuz aralıklarla yeniden uygulamalısınız.

- ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream, Fransa’da üretilmiştir. Paraben içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir.

- ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream, komedojenik değildir. Yani hassas cildiniz için gözenekleri tıkamayan bir özelliğe sahiptir.

- ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream, yüz bölgesinde oluşan, cilt lekesi sorunu yaşayan ciltler için özel olarak formüle edilmiş güneş koruyucu kremdir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. İstenilen sonucun elde edilebilmesi için belirtilen sıklıkta kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli:

- Cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya destek olmak için her sabah ACM Depiwhite M SPF 50+ Protective Cream ‘i yüze uygulayınız.

- Güneşe maruz kalmadan 30 dakika önce bolca uygulayınız.

- Cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Cilde iyice nüfuz etmesini sağlayınız.

- Terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

- Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünlerin 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Acm markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.