Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Arm & Hammer

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Arm & Hammer markasında bulunan, doğal karbonatın en küçük partikülleri ile formüle edilmiş diş ve diş eti sağlığı ile ilgili ürünlerini bu sayfadan inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Arm & Hammer Ürünleri

Arm & Hammer markası pek çok ürün çeşidine sahip bir markadır. Marka, kişisel bakım ürünleri, ev temizliği ve sanayi temizlik ürünleri sunan dev bir kimya markasıdır. Özellikle kişisel bakım ürünleri ile fark yaratan bir marka olan Arm & Hammer üstün çözümler sağlamaya yardımcıdır.

Piyasadaki diğer ürünlerden ve markalardan farklı olarak Arm & Hammer daha güçlü, pratik ve çözüm odaklı ürünler sunmak için çalışmaktadır. Arm & Hammer farkı ile önerilen ve pek çok kişi tarafından tercih edilen bir markadır.

1846 yılında kurulan Arm & Hammer şirketinde bulunan ürünler Church & Dwight güvencesiyle tasarlanmıştır.

Diş macunu ürünlerinin tamamında bulunan karbonat mikrogranüller halinde bulunduğundan diş minelerinin çatlaklarında, pürüzlerinde bile etkili bir temizlik ve beyazlık etkisi sağlamaya yardımcıdır. Diş minelerini koruyarak temizlik yapar.

Ağız içinin dengesini korumaya ve ağızı çok iyi temizleyerek koku oluşmasını önlemeye yardımcıdır.

Karbonat doğal bir mineraldir ve pek çok yerde kullanım alanına sahiptir. Özellikle diş macunlarının formüllerinde kullanılan karbonat genellikle daha iri olarak bulunduğundan diş minesini çizmeye veya zarar vermeye neden olabilir.

Oysa Arm & Hammer diş macunlarında bulunan karbonat çok küçük partiküller halindedir.

Karbonat minerali ağızın içinde olan ph dengesi ile uyumludur, ağız içinin ph dengesinin bozulması pek çok rahatsızlıklara, diş çürüklerine ve kayıplarına neden olabilmektedir.

Arm & Hammer Hassas Diş Beyazlatıcı Macun,dişlerde zaman içerisinde yediğiniz ve içtiğiniz besinlerle oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Hassas dişleri plaklardan temizlemeye ve yenisinin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Dişlerde oluşan hassasiyetin azaltılmasına da yardımcıdır.

Örneğin renkli meyve suları, şarap, sigara, çay, kahve gibi içecekler dişlerin renginde zamanla lekeler, koyulaşma olmasına neden olabilirler. Her diş macunu ile bu lekeleri gideremezsiniz. Beyazlatıcı diş macunu hassas dişlerde etkili bir temizlik sağlamaya yardımcıdır.

Arm & Hammer Ürünleri ve Fiyatları

Arm&Hammer Diş Minesi Onarıcı, likid kalsiyum ve floroid içeren diş macunu diş minelerini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcıdır.

Dişlerdeki lekeleri gidermeye, beyazlık sağlamaya, plak oluşumlarını temizlemeye ve nefese ferahlık kazandırmaya yardımcıdır.

Dişlerinizi günde en az iki defa iki dakika kadar fırçalayarak 15 gün sonunda etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Dişlerin hassasiyetinde azalma ve dişlerde güçlenme sağlayabilirsiniz.

Diş ve ağız sağlığı için düzenli olarak temizlik şarttır. Dişler, diş etleri ve ağız için düzenli olarak yiyecek ve içecek artıklarından, asitlerinden arındırılmalıdır.

Dişler düzenli olarak fırçalanarak plak oluşumlarına karşı korunmuş olur, temizlenmeyen plak diş üzerinde birikerek dişlerin çürümesine, ağrı ve acıya, diş kayıplarına neden olabilir. Bu nedenle dişlerin temizlenmesi çok önemlidir.
Arm & Hammer diş macunu kullananlar, memnuniyetle ürünleri tavsiye etmektedirler.

Arm &Hammer ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim