Avene Antirougeurs Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

AVENE ANTIROUGEURS SERİSİ

Avene Antirougeurs Serisi, kızarıklık oluşumuna meyilli hassas ciltlerin kullanımı için geliştirilmiştir. Cildin hassasiyetini gidermeye, nem ihtiyacını karşılamaya, cilde uzun süreli rahatlama sağlamaya yardım eder. Hassasiyetinden, kızarıklık probleminden, kuruluğundan ve kuruluğa bağlı olarak ortaya çıkmış olan problemlerinden arınmış, sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşulmasını destekler.

Hassas ciltler dış etkenlere, çevresel faktörlere karşı oldukça hassastırlar. Cilt derileri oldukça incedir ve kızarıklığa meyillidir. Hava şartlarına, kire, rüzgara ya da güneş ışınlarına karşı dirençsiz olan ciltler çok çabuk kızarabilirler, tahriş olabilirler. Dış etkenlere karşı dirençsiz olan cilde direnç kazandırmaya, daha canlı ve daha güçlü bir cilt oluşturmaya yardım eder.

Avene Antirougeurs Serisi, hassas, kızarıklığa meyilli, tahriş ve kaşıntı gibi problemler yaşayan cilt tipleri için geliştirilmiş bir seridir. Cilde nem kazandırmaya, ihtiyaç duyduğu bakımı yaparak cildi problemlerinden arındırmaya yardımcı olur.

Avene uzmanları tarafından geliştirilmiş olan seriye ait ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim