Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺56,00 - ₺79,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Avene Trixera Ürünleri

Aktif filtreler

AVENE TRIXERA ÜRÜNLERİ

Avene Trixera serisi, kuru ve çok kuru ciltlerin bakımını yapmaya, cildin daha sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cildin kuruluğunu, kuruluğa bağlı oluşan cilt problemlerini hafifletmeye, cildi daha canlı ve sağlıklı bir yapıya kavuşturmaya yardımcı olur.

Cilt kuruluğu problemi birçok cilt problemini de beraberinde getirir. Kuruluğa bağlı şiddetli kaşıntılar oluşabilir, cilt tahriş olabilir, ciltte açılmalar, çatlamalar vb cilt problemleri oluşabilir. Cilt yüzeyinde kuruluğa bağlı çatlakların oluşması durumunda bu çatlakların doğrudan ya da dolaylı olarak neden olduğu çeşitli sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Cildin kuruluğu doğru ürünler kullanılarak giderilmelidir, aksi takdirde başka cilt problemlerine neden olabilir.

Avene Trixera serisi, kuru cilt problemleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Cilt kuruluğunu ve kuruluğa bağlı oluşan problemleri ortadan kaldırmaya yardım etmeye çalışan seri cildin sağlıklı dokusunu korumaya, cildi daha güçlü ve dirençli bir yapıya kavuşturmaya destek olur.

Avene uzmanları tarafından geliştirilmiş olan seriye ait ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.