Babe Stop Akn Sebum-Regulating Mask 50 ml
  • Babe Stop Akn Sebum-Regulating Mask 50 ml

Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask 50 ml Yağ Dengeleyici Maske

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

41714

Barkod : 843701438925

₺123,50
₺80,28 35%
Vergi dahil

Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask 50 ml Yağ Dengeleyici Maske, Beyaz kil içeriği ile sebum salgısını emerek ciltteki parlaklığı azaltmak için kullanılan maskedir.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask 50 ml

Yağ Dengeleyici Maske

Marka Adı: Babe

Ürün Adı: Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask Yağ Dengeleyici Maske

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri:

- Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask, cildin yağ salgısını düzenlemeye, ciltteki parlamayı ve fazla yağa bağlı oluşan cilt sorunlarını azaltmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir üründür.

- Ürün, yağlı ve karma ciltlerin fazla yağ salgılama ve buna bağlı oluşan gözenek genişlemesi, akne, siyah nokta gibi cilt sorunlarının oluşumunun en aza indirilmesine yardım eder.

- Ürün içeriğinde bulunan beyaz kil, ciltteki fazla yağın emilmesini sağlar. Bu sayede cilt yüzeyinde fazla yağdan dolayı oluşmuş olan rahatsız edici parlamanın önüne geçilmesine yardım eder.

- Yağ salgısı düzenlenen, fazla yağdan arınan cilt daha mat bir görünüm kazanır. Babe Stop Akn Sebum- Regulating Mask, cildi daha sağlıklı ve mat bir görünüme kavuşturmaya destek olur.

- Cildin temizlenmesine ve fazla yağdan arınıp daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek olurken cildi kurutmamaya çalışır ve cildin nem dengesinin sağlanmasına destek olur.

- Ciltte salgılanan fazla yağ gözenekler aracılığıyla ciltten atılır. Fazla yağın gözenekler aracılığıyla ciltten atılması, gözeneklerin genişlemesine ve içlerinin yağ ve kirle dolmasına, siyah nokta ve sivilce oluşumu için zemin oluşmasına neden olur.

- Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask, cildin yağ salgısını düzenlemeye çalışır ve bu sayede gözeneklerin genişlemesine, sivilce ve siyah nokta oluşumunun önüne geçilmesine destek olur.

- Karma ve yağlı ciltlerin en büyük sorunlarından biri de fazla yağ salgılanmasına rağmen cildin nemsiz ve sağlıksız olmasıdır. Bu ciltler solgun ve cansız görünür, olduğundan daha yaşlı algılanabilir. Bu nedenle kullanılan ürünün cildi fazla yağdan arındırırken iyice nemsiz bırakıp kuru ve gergin bir hale getirmemesine dikkat edilmelidir.

- Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask, cildi nazikçe temizlemeye çalışırken nem dengesini de düzenlemeye yardım eder. Nem dengesi düzenlenen cilt daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanabilir.

- Normal, karma ve yağlı cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

- Ürün, cilde pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm ve doku kazandırmaya yardım eder.

41714a.jpg

Kullanım Şekli: Makyajdan arındırılmış cilde masaj yaparak uygulayınız. Daha sonra 15 dakika kadar kurumasını bekleyiniz ve ardından bol su ile durulayınız.

Kullanım Sıklığı: Haftada bir ya da iki defa kullanılması tavsiye edilir.

Babe markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz

 

41714

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask 50 ml Yağ Dengeleyici Maske

Babe Stop AKN Sebum Regulating Mask 50 ml Yağ Dengeleyici Maske, Beyaz kil içeriği ile sebum salgısını emerek ciltteki parlaklığı azaltmak için kullanılan maskedir.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16