Bebek Yastıkları

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Konforlu ve Sağlıklı Bebek Yastıkları 

Bebeklerin doğumdan hemen sonra kullanımı için tasarlanmış olan tüm ürün çeşitlerini sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vererek ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamanız mümkün olacaktır. Bu özel koleksiyon içerisinde ise bebek yastığı modellerini inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin sağlığı ve konforu için rahatlıkla kullanabileceğiniz bebek yastıklarına sadece tek tıkla ulaşmanın konforunu hemen şimdi yaşayın. 

Bebek Yastığı Neden Kullanılmalıdır?

Bebeklerde yastık kullanımının doğru şekilde olması kadar doğru yastık çeşitlerinin tercih edilmesi de önemlidir. Herhangi bir yastığın kullanımı ya da belirli bir süre sonrasında yastık kullanılmaması, düz kafa sendromunun ortaya çıkmasına neden olabilir. Dolayısıyla bebekler için kafa yastığı seçiminin mutlaka bebeklerin yapısına ve ihtiyaçlarına uygun olması gerekir. Aşırı sert yastıklar kadar aşırı yumuşak yastıkların kullanımı da doğru olmayacaktır. 

İdeal sertlikte ve ideal kalınlıkta olan yastık çeşitlerini bulmak için uzun uğraşlar vermenize hiç gerek yok. Sitemize uğrayarak sizlere sunduğumuz ürün modelleri arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Üstelik alışverişinizi de en hesaplı fiyatlar eşliğinde tamamlamış olacaksınız. 

Bebek Yastığı Nasıl Olmalıdır?

Aileler bebek yastığı nasıl olmalı sorusunun yanıtını çok iyi biliyor olmalı ve seçimlerini de bu yönde yapmalıdır. Düz kafa ve bıngıldak yastığı çeşitleri tercih edilebilir ve bu ürünleri Turuncu Kasa olarak sizlere en düşük fiyat ayrıcalığı eşliğinde sunuyoruz. Belirli bir incelikte olması ve çok sert bir yapıya sahip olmaması da aranan özellikler arasındadır. İnce olması sayesinde bebeklerin kafası yastık içerisine gömülmez ve boğulma ya da nefes almakta zorlanma gibi çeşitli sorunlar yaşanmaz. 

Aynı zamanda yastığın üretiminde kullanılan materyallerin hangileri olduğu da büyük bir önem taşıyor. Bu yastıklar bebeklerin anne karnındayken yattıkları yatış pozisyonuna benzer bir pozisyonda yatmalarını kolaylaştırıyor. Bu sayede daha huzurlu ve konforlu bir uyku süreci yaşamalarına da yardımcı oluyor. Sitemizde özel olarak üretimi gerçekleştirilen ve 

Bebek Yastığı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aileler bebek kafa yastığı seçimi yaparken bazı hususlara dikkat etmelidir ve bu hususları hemen sizlere aktarıyoruz. 

  • Bebeklerin cildi son derece hassas olduğundan alerjik reaksiyon gelişebilir. Bu nedenle bebek boyun yastığı çeşitlerinin antialerjik materyallerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. 

  • Yastıkların uygun kalınlıkta ve uygun sertlikte olmasına dikkat edilmesi de son derece önemlidir. 

  • Kullanımı kolay olmakla birlikte temizliğinin de gayet kolay olmasına dikkat edilmelidir. Kaz tüyü gibi çeşitli materyallerden üretilen bebek yastıkları bebeklerde alerjik reaksiyona neden olabilir. 

  • Yastıkların baş ile boyuna serbest dönüş imkanı sunması gerekir. 

  • Seçtiğiniz bebek yastıklarının günlük kullanıma uygun olmasına dikkat etmelisiniz. 

  • Bebek yastığını satın almadan önce hangi yaş grubu için uygun olduğunu mutlaka gözden geçirmeli ve bebeğinize en uygun olan ürüne yönelmelisiniz. 

Bebek Yastığı Ölçüleri

Bilindiği gibi bebek yastığı ölçüleri değişebiliyor çünkü pek çok farklı marka tarafından bu ürünler kullanıma sunuluyor. Bu nedenle net bir ölçü bilgisi vermek yanıltıcı olabilir. Bebeklerin kafasını rahat bir şekilde destekliyor olması, uygun ölçüde olduğu anlamını taşır. Mutlaka sabit bir ölçüde üretilmiş olmaları gerekmediğinden ölçüden ziyade diğer özellikleri gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. 

Bebek Yastığı Fiyatı

Hangi markanın ürün modeline yöneldiğinize bağlı olarak bebek yastığı fiyatı değişiyor. Sitemizde ise sizlere tüm yıl boyunca en uygun fiyatları sunarak bebeğinizin ihtiyaçlarını bütçe dostu fiyatlarla karşılamanızı sağlıyoruz. Yapmanız gereken sadece rotanızı sitemize çevirmeniz ve düşük fiyat fırsatından rahatlıkla faydalanmanız olacak. Anne bebek ürünlerinin tamamında düşük fiyat fırsatları devam ediyor, bu fırsattan siz de faydalanabilirsiniz. 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim