Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bebelac

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Bebelac, uzun yıllardır hem ülkemizde hem dünyada 100'den fazla ülkede beğenilerek tercih edilmektedir. Biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz maması çeşitleri bulunmaktadır. Bebelac mamalarAvrupa Birliği Bebek Beslenme Standartlarına uygun olarak Avrupa tesislerinde üretilmektedir.Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz mama çeşitleri bulunmaktadır.

Bebelac Ürünleri

Bebelac, 100 yılı aşkındır çalışmalarını sürdüren ve birçok ülkede tercih edilen bir markadır. Türkiye'de 2000 yılında satışa sunulmuştur.

0-3 yaş arası bebeklerin beslenmesine yardımcı ürünler geliştirmiştir. Çoğu annenin tercihi olan Bebelac, birçok ülkede kullanılmaktadır. Ürünlerini, Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartlarına uygun olarak Avrupa tesislerinde üretilmektedir.

Bebelac mamaları, bebeklerinizi büyütürken yardımcı olacaktır. Bebelac markası, bazı yerlerde Bebelak ismiyle yanlış olarak kullanılır.

Bebelac 1, 0-6 aylık bebekler için biberon mamasıdır. Anne ütü çok değerlidir ancak bazen bebek anne sütünü bazı nedenlerden dolayı alamaz. Anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda veya bebeğin anne sütüyle beslenemediği durumlarda kullanılabilir. Protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral içermektedir.

Bebeklerin anne sütü alamadığı durumlarda bebeğin ilk doğduğu andan itibaren ve devamında mama verilebilir.

Bebekler ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü almalıdır. Bunun mümkün olamadığı durumlarda doktorunuza danışarak bebeğe mama verilebilir. 1 numaralı bebek mamaları bebeğin ilk doğduğu andan itibaren 6. Aya kadar verilebilir. Bebek büyüdükçe, daha büyük bebekler için olan 2 ve 3 numaralı mama çeşitlerine geçilmelidir.

Bebelac 2, 6.aydan 9.ay sonuna kadar kullanılan devam sütüdür. Anne sütüne takviye veya ek gıdalarla kullanılabilir. Protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral, kalsiyum, demir, A-D-E-K vitaminleri, protein ve aminoasit içerir. 250gr, 500gr ve 900gr formları bulunur.

Bebelac AC, doğumdan itibaren, kullanılan biberon mamasıdır. Düşük laktoz içermektedir.

Bebelac Nutrikonfor 1 300 gr, bebeklerin doğduğu andan itibaren kullanabilmeleri için özel olarak formüle edilmiştir. İhtiyaca göre, anne sütünün olmadığı, verilemediği durumlarda tek olarak verilebildiği gibi anne sütüyle birlikte de kullanılabilir. Biberon maması olarak kullanılan mama, toz formdadır ve suyla hazırlanarak bebeğe biberon ya da kaşık yardımı ile yedirilebilir.

Mamanın içeriğinde vitamin, mineraller, doğal yağlar, demir, protein ve prebiyotik lifler bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli vitaminler, laktoz, kalsiyum, folik asit, ve minerallerle de formülü desteklenmiştir.

Bebelac Ürünleri ve Fiyatları

Biberon mamaları, devam sütleri diye adlandırılan mamalar su ile hazırlanır, biberon ya da kaşıkla bebeğe verilebilir. Ayrıca bu mamalar bebeğin 6. ayından sonra çorbalarına, yemeklerine, mamalarına daha besleyici ve lezzetli olmaları için de eklenebilir. Yoğurt yapılabilir.

Bebelac kaşık mamalarıda genellikle bebeğin 6. ayından sonra verilmektedir. Değişik lezzet ve içeriklere sahip kaşık mamaları besleyiciliğinin yanı sıra bebeğinizin damak zevkini de geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Pek çok tahıl ve meyvelerle zenginleştirilmiş geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Bebelac Kavanoz mamalarıda bebekler için özel olarak tasarlanmıştır. Bazı kavanoz mamaları bebeğin 4. ayından itibaren yedirilebilirken bazıları da 6. aydan itibaren bebeğe verilebilir.

Çeşitli sebze ve meyve püreleri, sebzeli türlü, sütlaç gibi değişik lezzetler bebeğinizin hoşuna gidebilir. Bebeğin kolayca ve lezzetli bir öğün almasına yardım eder.

Sebzeler, tahıllarla zenginleştirilmiştir.

Bebelac markası 0-3 yaş bebeklerin beslenmesi konusunda uzman bir markadır. Ülkemizde olduğu gibi dünyada da 100'den fazla ülkede anneler tarafından tercih edilmektedir. Hem anneler hem de bebekler memnuniyetle Bebelac ürünlerini tercih etmektedirler.

Siz de bebeğinizin içerisinde bulunduğu aya uygun olarak tercih edebileceğiniz Bebelac mama çeşitleri ile bebeğinizi besleyebilirsiniz.

Bebelac ürünlerine Turuncu Kasa'dan ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim