Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺85,00 - ₺225,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Caudalie Vine (Activ) Ürünleri

Aktif filtreler

CAUDALIE VINE [ACTIV] ÜRÜNLERİ

Caudalie Vine (Activ) Serisi, yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cildin daha genç ve canlı görünmesini sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş yaşlanma karşıtı bir seridir. Cildin yaşlanma belirtilerini hafifletmeye, cilde canlılık ve tazelik kazandırmaya yardımcı olur.

Cildimizde yaşlanmaya, strese, yoğun hayat temposuna, çevresel ve genetik faktörlere bağlı olarak kırışıklıklar, ince çizgi ve lekeler oluşabilir. Kırışıklıklar ve ince çizgiler en belirgin yaşlanma belirtileridir ve kişinin olduğundan daha yaşlı algılanmasına neden olabilir. Ayrıca güneş ışınlarına, strese, cilt tipine ve genetik faktörlere göre daha erken dönemlerde de görülebilen bu yaşlanma belirtileri kişiyi psikolojik olarak olumsuz etkileyebilir.

Caudalie Vine Serisi kırışıklık ve çizgi oluşumu gibi yaşlanma belirtilerinin oluşumunun önüne geçmeye, oluşmuş olan kırışıklık ve çizgilerin görünümünü hafifletmeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Cilde bakım yapmaya, cildin nem ihtiyacını karşılamaya, yeni kırışıklık oluşumunun önüne geçmeye destek olur. Daha canlı, daha taze bir cilt görünümü oluşturmaya, cildin sağlıklı ve genç yapısının korunmasını sağlamaya yardım eder.

Caudalie Vine [Activ] Serisi, kırışıklık karşıtı bakım sunmak üzere geliştirilmiş bir seridir. Serite ait ürünler ciltte güvenle kullanıma uygundur.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim