Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺94,00 - ₺342,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Caudalie Vinoperfect Ürünleri

Aktif filtreler

CAUDALIE VINOPERFECT SERİSİ

Caudalie Vinoperfect Serisi, leke sorunu yaşayan ciltler için, leke görünümünü hafifletmeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Seri, cildi lekelerden arındırmaya, daha temiz ve duru bir cilt görünümü kazandırmaya destek olur.

Vinoperfect serisi, cilde ışıltı kazandırmaya, cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye, cildi lekelerinden arındırmaya, pürüzsüz, canlı bir cilt görünümü vermeye yardımcı olur. Daha sağlıklı ve duru bir cilde kavuşulmasını sağlamaya çalışır. Cilde duruluk ve aydınlık verir.

Cilt dokusu oldukça hassastır ve leke oluşumuna açıktır. Güneş ışınları, hamilelik, sivilce, siyah nokta vb etkenlere bağlı olarak ciltte açık ya da koyu kahverengi lekeler oluşabilir. Cildin görünümünü etkileyen bu lekeler kişiye rahatsızlık verebilir. Vinoperfect serisi, lekelerinden rahatsız olanlar için lekelerden arınmaya yardımcı bir seridir. Serinin içeriğinde bulunan temel madde, asma özsuyundan elde edilen Viniferine bileşenidir.

Caudalie Vinoperfect Serisi, Caudalie uzmanları tarafından geliştirilmiştir ve cildinizde güvenle kullanabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Serinin 2 adımlı bakım sistemini uygulayarak serinin etkinliğini 2 kat daha fazla arttırabilirsiniz.