Caudalie Vinosource Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

CAUDALIE VINOSOURCE ÜRÜNLERİ

Caudalie Vinosource Serisi, cilde ihtiyaç duyduğu nem terapisini yapmaya, cilde yoğun nem sağlamaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiş bir bakım serisidir. Cildin özellikle kış aylarında ihtiyaç duyduğu yoğun nem bakımını yapmaya çalışır. Kuru ve nemsiz ciltlerin nemlenmesini, nem dengesinin sağlanarak canlanmasını destekler.

Cildimiz özellikle kış aylarında oldukça kuru bir hal alır, pullanmaya, kuruluktan dolayı tahriş olmaya, sağlıksız görünmeye başlar. Kuruyan, tahriş olan cilt dış etkenlere karşı dayanıksız bir hal alır, hasar almaya açık bir hale gelir.

Vinosource serisi, cilde kuruluk karşıtı bakım sağlamaya yardım eder. Cildi nemlendirmeye, daha yumuşak, daha sağlıklı bir görünüm kazandırmaya, pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturmaya yardımcı olur. Cildin beslenmesine ve sağlıklı bir doku kazanmasına destek olur. Seri içerisinde bulunan ürünler cildin uzun süreli rahatlamasına, kuruluğa bağlı oluşan hassasiyetin giderilmesine, cildin dış etkenlere karşı daha dirençli bir yapı kazanmasına yardımcı olur. Kuruluk ve kuruluğa bağlı problemlerinden arınmış, nemli ve sağlıklı bir cilt oluşturulmasına yardım eder.

Caudalie uzmanlarında hazırlanmış olan seriye ait ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim