CeceMed Silk Advanced Kuru -Yıpranmış -Atopik Saçlar İçin Saç Kremi 300 ml (S.K.T 12-2024)

CeceMed Silk Advanced Kuru -Yıpranmış -Atopik Saçlar İçin Saç Kremi 300 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • CeceMed Silk Advanced Formula Damaged And Dry Hair Conditioner Kuru -Yıpranmış -Atopik Saçlar İçin Saç Kremi 300 ml
  • CeceMed Silk Advanced Kuru -Yıpranmış -Atopik Saçlar İçin Saç Kremi 300 ml

Markası : CeceMED Ürünlerini Gör

51319

5907506531104

55
SATIŞ FİYATI 192.71 TL
1360
Kişinin Favorisi

CeceMed Silk Advanced Formula Damaged And Dry Hair Conditioner ( Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Saç Kremi ) 300 ml

Kısa Özeti        : Kuru ve yıpranmış saçlar için saç kremi. Derinlemesine canlandıran komplekse dayanan formülüyle saçlarınızı nemlendirmeye ve onarmaya yardımcı olur. Saç yüzeyini pürüzsüzleştirerek yoğun bir parlaklık verir. Saçlarınızı ağırlaştırmaz

Ürün Kullanımı:  Az miktarda kremi  masaj yaparak ıslak saça uygulayınız. İyice durulayınız. Dilediğniz kadar uygulayabilirsiniz.

Ürün İçeriği :  Ipek, kinoa sütü, seramid, hindistan cevizi yağı içerir. 

Saçın asıl amacı kafa derisini korumak olsa bile günümüzde amacın sadece onunla sınırlı kalmadığını görebilmekteyiz. Günümüzde saçın başarılı bir insanın ilişkisini belirleyen önemli bir etken olduğunu görmekteyiz. Onun için saçla alakalı gürlük olsun renk olsun en küçük problemler için bile kuaföre ve doktora danışmak kaçınılmaz bir şey olmuştur.
Bu hassas fizyolojik işlemlerde saç bakım ürünleri dikkatlice seçilmelidir. Yanlış seçilmiş formüller sadece saça hasar vermekle kalmaz aynı zamanda epidermisi de etkiler.
Sonuç olarak kuru kepek, kafa derisinde aşırı rahatsızlık ve saç kaybı gibi problemlere yol açar. Ekstra bir nemlendirici kullanmadan sürekli kuru deriyi yıkamak gereksiz kuruluk ve yıpranmaya sebep olur.
Çok sık yıkama, renklendirme veya perma nedeniyle oluşan kıt bir lipit tabakasının imha edilmesi, saçın hasara karşı daha az dirençli hale gelmesine neden olabilir, bu da saçta kırılma, donukluk, pürüzlenme veya kırılma uçlarının artmasına neden olur.
Kuru saçlar için formüller, keratin lifleri veya hücreler arası bağlara zarar vermemelidir çünkü yapıdaki düzensizliklere , aynı zamanda az miktarda su kaybına da neden olur. Ayrıca, serbest radikallerin neden olduğu hücresel yapıları ve yağ asitleri veya fosfolipidleri içeren besleyici maddeleri önleyen anti-oksidanların (E vitamini) uygulanması tavsiye edilir.
Kuru ve yıpranmış saçlara odaklanan birçok ürün panthenol içermektedir. Panthenol cilt rejenerasyonu sağlayan, anti-enflamatuar etkilere sahip olan bir faktördür.

Silikon türevleri gibi dehidratasyonu önleyen diğer vitamin kompleksi ve diğer maddeler de hasarlı saçlar için tavsiye edilir.
Saçları, papatya veya kadife çiçeği infüzyonu gibi büzücü maddelerle yıkamaktan kaçınmalısınız.
Alkol bazlı formüller kullanmamalısınız çünkü bunlar tahrişe neden olabilir.
Tahriş olmuş ve kızarmış deride, parfümlü bakım ürünlerinden kaçınmalısınız.
Saça yumuşaklık veren şampuanlar, saç kremi veya balsamları seçin. Yıkadıktan sonra saçları iyice durulayın. Mümkünse saçı kurutmaktan kaçının ya da fön makinenizi yüksek sıcaklığa ayarlamayın. Saç ciddi şekilde hasar görürse, boya ve permadan kaçının.
Haftada birkaç kez dairesel hareketlerle masaj yapmak iyidir. Bu, kan dolaşımını uyarır ve bu nedenle, saçlara beslanmesine yardımcı işlemdir. 
Uygulama
Şampuanla yıkanmış nemli saça, az miktarda üründen uygulayıp yayın. Saç derisiyle doğrudan temas ettirmeyin. 2-3 dakika bekletin ve iyice durulayın.

Ürünü sitemizden uygun fiyata satın alabilirsiniz

Yorumlar
HATİCE KARAGÖZ
21.09.2022
KESİNLİKLE GÜVENİLİR

Çok memnun kaldım koronadan sonra dökülme yapıyordu birkaç kullanımda kesti dökülmeyi

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

CeceMed Silk Advanced Kuru -Yıpranmış -Atopik Saçlar İçin Saç Kremi 300 ml (S.K.T 12-2024)

192.71TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim