Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺83,00 - ₺87,00

Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Ürünleri

Aktif filtreler

CLINIQUE 3 ADIMLI CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ

Clinique 3 Adımlı cilt bakımı serisi, cilt bakımını birbirini tamamlayan 3 temel adımla gerçekleştirmeye yardım etmek üzere geliştirilmiş bir seridir. Cildi derinlemesine temizlemeye, tonik yardımıyla gözenek içlerinin kalıntı kalmadan temizlenmesini sağlamaya, cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Clinique 3 adımlı cilt bakımı serisi, farklı cilt tiplerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bu sayede cilt tipinin ihtiyacına göre bir bakım sunmaya, cilt dengesini korumaya yardım eder. Seri içerisinde 3 temel bakımı sağlamaya yönelik ürünler bulunmaktadır. Cildin temizlenmesi, losyonlanması ve nemlendirilmesi gerekliliğine bağlı kalınarak özenle geliştirilmiş olan seri, cildin ihtiyaç duyduğu temel bakımı sağlamaya çalışır.

Serinin ilk adımı, cildi ölü deri, kir ve yağdan arındırmaya; ikinci adımı, cildi yüzeyindeki kalıntılardan arındırmaya; üçüncü adımsa cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Bu sayede tam bir cilt bakımı sağlamaya, cildin canlanıp ışıldamasını sağlamaya çalışır.

Clinique uzmanlığıyla geliştirilmiş olan seriye ait ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim