Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺67,00 - ₺78,00

Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Cosmed Body Elixir Ürünleri

Aktif filtreler

COSMED BODY ELIXIR SERİSİ

Cosmed Body Elixir Serisi, vücudun temizliğini ve ihtiyaçları doğrultusunda bakımını yapmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Vücut temizliği ve bakımı üzerine geliştirilmiş olan ürünler, cildin daha canlı, sağlıklı ve temiz bir doku kazanmasını sağlamaya yardımcı olur.

Cilt dokusu, vücudun en dış katmanıdır ve dış etkenlere karşı vücudu korumaya yardımcı olur. Dış etkenlere ve çevresel koşullara en çok maruz kalan cilt dokusu yıpranmalara, tahrişe, hasara oldukça açıktır. Bu nedenle bakımının ihmal edilmemesi cilt sağlığı için önemlidir. Cosmed vücut bakımı serisi, seri içerisinde bulunan çeşitli cilt bakımı ürünleriyle cildin nazikçe temizlenmesini, nemlenmesini, canlı ve sağlıklı dokusunun korunmasını sağlamaya yardım eder. Cildin nem dengesini düzenleyerek dış etkenlere karşı dirençli hale gelmesine destek olan seri, yıpranmasının, tahriş olmasının önüne geçmeye çalışır.

Vücut bakımı, vücudun kötü kokmasına neden olan ölü deri ve kirden arınmasına, canlanıp ışıldamasına, daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına, dış etkenlere karşı güçlenmesine yardım eder. Cosmed vücut bakımı serisine ait ürünler vücudunuzda güvenle kullanıma uygundur.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim