Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺45,00 - ₺94,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Cosmed Hair Guard Ürünleri

Aktif filtreler

COSMED HAİR GUARD ÜRÜNLERİ

Cosmed Hair Guard Serisi, saçların daha canlı, daha parlak ve daha sağlıklı olmasına yardım etmek üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşan bir seridir. Saçlara ihtiyaç duyduğu bakımı yapmaya, saç derisine ve saç tellerine uygun bakımı yapmaya destek olur.

Cosmed Hair Guard Serisi, saçların ve saçlı derinin derinlemesine temizlenmesine, saçlı derinin yağ ve kirden arınarak nefes almasına, saç tellerine nem sağlayarak yıpranmaların hafiflemesine, saçların hacim kazanarak canlanmasına yardım eder. Saç köklerinin güçlenmesini, dış etkenlere ve çevresel faktörlere karşı direnç kazanmasını destekler. Seri içerisindeki ürünler saçların canlanmasına, hacim kazanıp daha gür ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Kadın ve erkek saçlarının birbirinden ayrı yapıda oldukları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş olan ürünlerden oluşan seri, saçların bakım ihtiyacını karşılamaya yardım eder.

Saçlarımız, güzelliğimizi tamamlayan önemli detaylardan biridir. Bu yüzden saçlarımızın bakımının saç yapımıza uygun, sağlıklı ürünle yapılması gereklidir. Cosmed uzmanları tarafından geliştirilmiş olan saç bakım ürünlerini saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.