Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺49,00 - ₺218,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Cumlaude Güneş Ürünleri

Aktif filtreler

CUMLAUDE GÜNEŞ ÜRÜNLERİ

Cumlaude Güneş ürünleri, cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya, cildin güneş kaynaklı yıpranmasının önüne geçmeye yardım eder. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cilt yüzeyinde görünmeyen koruyucu bir bariyer oluşturmaya çalışır. Cildi, güneş ışınlarının neden olduğu foto yaşlanma, leke oluşumu, tahriş ve güneş kaynaklı nem kaybı gibi cilt problemlerinin oluşmasının önüne geçmeye yardım eder. Cildin sağlıklı ve canlı yapısının muhafaza edilmesine, daha uzun süre korunmasına yardım eder.

Güneş ışınları cildin çabuk yıpranmasına, erken yaşlanmasına vb birtakım cilt problemlerinin oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle güneş koruyucu ürünler kullanmadan güneş ışınlarına maruz kalmamak önemlidir. Cumlaude Sunlaude ürünleri, cilt dokusunu güneş ışınlarına karşı yüksek oranda korumaya, cildin sağlıklı ve canlı yapısının korunmasını sağlamaya yardım eder.

Cumlaude uzmanlarınca geliştirilmiş olan Güneş ürünlerinden cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçerek güvenle kullanabilirsiniz.