Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺242,00 - ₺1.440,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Darphin Anti Aging Serisi

Aktif filtreler

DARPHIN ANTI-AGING SERİSİ

Darphin Anti-Aging Serisi, cildin kırışıklık görünümünü hafifletmeye, cilde gençlik ve tazelik kazandırmaya, cilde esneklik ve sıkılık kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Seri, cilde canlılık kazandırmaya, cildin kırışıklık ve çizgi görünümünü hafifletmeye, daha genç bir cilt görünümü oluşturmaya yardımcı olur.

Cilt zamanla esnekliğini kaybetmeye, yaşlanmaya belirtileri oluşmaya başlar. Yaşlanma belirtileri, birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkabilir. Bu nedenler arasında, çevresel faktörler, güneş ışığı, hava şartları gibi dış etkenler de bulunmaktadır. Darphin Anti-Aging serisi cilde, dış etkenlere karşı direnç kazandırmaya destek olur. Dış etkenlere karşı daha güçlü, nem dengesi düzenlenmiş, kırışıklık ve ince çizgilerinden arınmış, canlı ve genç bir cilt görünümü kazandırmaya yardımcı olur.

Ürünler farklı yaşlanma belirtileri, yüzün farklı bölgeleri, farklı yaş gruplarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Darphin yaşlanma karşıtı ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.