Darphin Skin Mat Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

DARPHIN SKIN MAT ÜRÜNLERİ

Darphin Skin Mat Serisi, yağlanma problemi yaşayan, akneye, siyah nokta oluşumuna, gözenek oluşumuna meyilli cilt tiplerinin kullanımı için geliştirilmiştir. Cildin fazla yağından arındırılmasını, yağ dengesinin düzenlenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Cildin ihtiyacından fazla yağ salgılaması gözeneklerin içlerinin yağ ile dolmasına, salgılanan fazla yağın ciltte sivilce ve siyah nokta oluşmasına neden olabilir. Yağ dengesini düzenlemeye çalışan seri, cildin sağlıklı ve pürüzsüz yapısını korumaya yardım eder. Seriye ait ürünler ciltte sivilce, siyah nokta, gözenek belirginleşmesi gibi cilt problemlerinin oluşmasının önüne geçmeye yardımcı olur. Ürünler cildi fazla yağdan arındırırken kurutmamaya, nemli ve sağlıklı dokusunu korumaya destek olur.

Yağlı ve karma ciltler, cilt tipine uygun ürünlerle düzenli olarak temizlenmeli, fazla yağından arındırılmalı, yağ salgısı düzenlenmelidir. Cildin bakımının cilt tipine uygun ürünlerle yapılması oldukça önemlidir. Cilt tipine uygun olmayan ürünler cildin daha fazla yağlanmasına, sivilce ve siyah nokta oluşumunun artmasına, cildin sağlıksız ve cansız bir görünüm almasına neden olabilir.

Darphin Skin Mat Serisi, cildin yağ salgısını düzenlemeyi, cildin nem dengesini sağlamayı, fazla yağ salgılanmasına bağlı oluşan cilt problemlerini gidermeyi destekler. Daha canlı, daha sağlıklı, pürüzsüz bir cilde kavuşulmasına yardım eder.

Darphin dermatologları tarafından geliştirilmiş olan seriye ait ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim