Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺36,00 - ₺522,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Ddf Anti-age Serisi

Aktif filtreler

DDF ANTI- AGE SERİSİ

DDF Anti- Age Ürünleri Serisi, cilde tazelik kazandırmaya, ince çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cilde daha genç, daha canlı ve taze bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Cilt, çevresel faktörlere, hava şartlarına, genetik faktörlere ve strese bağlı olarak esnekliğini kaybedebilir, kırışıklık ve çizgi gibi yaşlanma belirtileri oluşabilir. Seriye ait ürünler, cilde esneklik, canlılık kazandırmaya, cildin daha taze ve daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ürünler ciltte oluşmuş olan çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmeye yardımcı olurken ciltte yeni kırışıklık ve çizgilerin oluşmasının önüne geçmeye çalışır.

DDF Anti- Age Ürünleri Serisi, cildin daha genç görünmesini, daha canlı ve taze görünmesini sağlamaya destek olur. Ürünler yaşlanma belirtilerinin derecesine, yaş gruplarına, yaşlanma belirtilerinin oluştuğu bölgelere göre farklılıklar göstermektedir. DDF uzmanlarınca geliştirilmiş olan seriden ihtiyacınıza uygun ürünleri seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.