Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Ddf Anti-age Serisi

DDF ANTI- AGE SERİSİ

DDF Anti- Age Ürünleri Serisi, cilde tazelik kazandırmaya, ince çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cilde daha genç, daha canlı ve taze bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Cilt, çevresel faktörlere, hava şartlarına, genetik faktörlere ve strese bağlı olarak esnekliğini kaybedebilir, kırışıklık ve çizgi gibi yaşlanma belirtileri oluşabilir. Seriye ait ürünler, cilde esneklik, canlılık kazandırmaya, cildin daha taze ve daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ürünler ciltte oluşmuş olan çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmeye yardımcı olurken ciltte yeni kırışıklık ve çizgilerin oluşmasının önüne geçmeye çalışır.

DDF Anti- Age Ürünleri Serisi, cildin daha genç görünmesini, daha canlı ve taze görünmesini sağlamaya destek olur. Ürünler yaşlanma belirtilerinin derecesine, yaş gruplarına, yaşlanma belirtilerinin oluştuğu bölgelere göre farklılıklar göstermektedir. DDF uzmanlarınca geliştirilmiş olan seriden ihtiyacınıza uygun ürünleri seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim