Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Ddf Cilt Temizleme Serisi

DDF CİLT TEMİZLEME SERİSİ

DDF Cilt Temizleme Ürünleri, cildi derinlemesine temizlemeye, ölü deri, makyaj, kir, yağ gibi fazlalıklardan arındırmaya ve cilde ihtiyaç duyduğu özenli bakımı sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir.

Ölü deri, kir ve yağ cilt yüzeyinde ağır, kalın görünmesine, cilt dokusunun solgun ve cansız bir görünüme bürünmesine, cildin sağlıksız bir yapı kazanmasına neden olabilir. Bu nedenle cilt temizliğine özen göstermek cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Seriye ait ürünler cildin kalıntı kalmadan derinlemesine temizlenmesine, gözeneklerin temizlenip nefes almasının sağlanmasına, cildin canlı ve sağlıklı görünmesine, yağ ve nem dengesinin düzenlenmesine yardımı olur. Cildin temiz ve ferah hissetmesine destek olur. Kir, yağ, ölü deri ve makyaj gibi kalıntılardan arınan cildin kendini yenileyip tazelemesini, daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekler.

DDF Cilt Temizleme Ürünleri tüm cilt tiplerinin kullanımı için özenle geliştirilmiştir. Ürünler cildin nefes alarak daha canlı ve sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlamaya yardım eder. DDF uzmanlarınca geliştirilmiş olan ürünlerden cildinizin ihtiyacına uygun olanı seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim