Filtreleme kriteri

Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Derma-E Age Defying Ürünleri

DERMA-E AGE DEFYING ÜRÜNLERİ

Derma-e Age Defying ürünleri, cildin ilk yaşlanma belirtilerini hafifletmeye, cilde yaşlanma karşıtı bakım sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cildin kırışıklık ve ince çizgi görünümünü hafifletmeye, cilde daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım eder. Antioksidanlarla zenginleştirilmiş olan formülüyle cildin beslenmesine, kırışıklık oluşumuna karşı direnç kazanmasına yardım eder. Ürünler cilde nem kazandırmaya, cildi neme doyurarak nemsizliğe bağlı kırışıklık oluşmasının önüne geçmeye çalışır. Cilde ihtiyaç duyduğu bakımı yaparak, sağlıklı ışıltısını geri kazanmasına yardım eder.

İnce çizgi ve kırışıklıklar yaşlanmanın ilk belirtileridir. Bu belirtiler genetik ya da çevresel faktörlere bağlı olarak oluşabilirler. Derma-e Defying ürünleri cildi yaşlanma belirtilerinin oluşumuna karşı korumaya, cildin yaşlanma hızını yavaşlatmaya yardım eder. İnce çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini azaltmaya, hafifletmeye çalışır. Daha genç ve sağlıklı görünen bir cilde kavuşulmasını destekler.

Derma-e uzmanlarınca geliştirilmiş olan Age Defying ürünlerinden ihtiyacınıza ve cilt tipinize uygun olanları seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim