Dermalogica Temizleme Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

DERMALOGICA TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

Dermalogica Temizleme ürünleri, cildi derinlemesine temizlemeye, ölü deri, makyaj, kir, yağ gibi fazlalıklardan arındırmaya ve cilde ihtiyaç duyduğu özenli bakımı sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Ürünler cildin kalıntı kalmadan derinlemesine temizlenmesine, gözeneklerin temizlenip nefes almasının sağlanmasına, cildin canlı ve sağlıklı görünmesine, yağ ve nem dengesinin düzenlenmesine yardım eder. Cildin temiz ve ferah hissetmesine destek olur. Kir, yağ, ölü deri ve makyaj gibi kalıntılardan arınan cildin kendini yenileyip tazelemesini, daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekler.

Ölü deri, kir ve yağ cilt yüzeyinde ağır, kalın görünmesine, cilt dokusunun solgun ve cansız bir görünüme, sağlıksız bir yapıya bürünmesine neden olabilir. Dermalogica Temizleme ürünleri, cildin derinlemesine temizlenmesine, ferahlamasına, daha rahat bir dokuya kavuşmasına destek olur. Sağlıklı, aydınlık, canlı bir cilt görünümü kazanılmasına yardım eder.

Dermalogica Temizleme ürünlerinden cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim