Dermaplus MD Hyperpigmentation Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

DERMAPLUS MD HYPERPIGMENTATION ÜRÜNLERİ

Dermaplus MD Hyperpigmentation ürünleri, leke problemi yaşayan ciltlerin kullanımına özel geliştirilmiştir. Cildin lekeli görünümünü hafifletmeye, ton eşitsizliğini gidermeye, daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturmaya yardım eder. Farklı tonlarda ve büyüklüklerde oluşan lekelerin görünümünü hafifletmeye, yeni leke oluşumunun önüne geçmeye yardım eder.

Hyperpigmentation ürünleri, güneş ışınlarına, hamilelik gibi hormonal değişimlere, yaşlanmaya vb etkenlere bağlı olarak oluşan kahverengi lekelerin görünümünü hafifletmeye yardım eder. Cildin daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesine destek olur. Renk açıcı bileşenlerle cilde aydınlık kazandırmaya, cilt dokusundaki ton eşitsizliklerini gidermeye yardım eder. Daha sağlıklı, daha canlı ve aydınlık bir cilt görünümü kazanılmasına yardım eder. Cildi yeni leke oluşumuna neden olan faktörlere karşı güçlendirmeye, yeni leke oluşumuna karşı korumaya yardım eder.

Dermaplus MD Hyperpigmentation ürünlerinden cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim