ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Isis Pharma Ruboril Expert Cilt Bakım Seti

30378

Markası : Isis Pharma

0 Item Items

Isıs Pharma Ruboril Expert Cilt Bakım Seti, kızarıklık sorunu yaşayan ciltlere bakım yapmaya yardımcı olabicek ürünlerden oluşmaktadır.

Daha fazla detay

110 TL

Kazanacağınız puan 1100 tupara Toplam tutarı: 1.10 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Isıs Pharma Ruboril Expert Cilt Bakım Seti

Marka Adı: Isıs Pharma

Ürün Adı: Isıs Pharma Ruboril Expert Cilt Bakım Seti

Ürün Miktarı: Isis Pharma Aquaruboril 100 ml; Isis Pharma Ruboril Expert S 30 ml; Isis Pharma Ruboril Expert 50+ 5 ml

Ürün Özellikleri: * Isis Pharma Aquaruboril 100 ml; hassas yapıya sahip ve rozaseye meyilli ciltlerin temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Ciltteki kiri ve makyajı temizlerken cilt yapısına zarar vermez. Ph değeri 7.00 dır. * Isis Pharma Ruboril Expert S 30 ml; cilt kızarıklığı sorunu yaşayan ve kılcal damarların cilt yüzeyine yakın olduğu cilt tiplerine bakım yapmaya yardımcı kremdir. Hassas cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

* Isis Pharma Ruboril Expert 50+; kızarık ciltlere güneş koruması sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Spf 50 derecenin üzerinde güneş koruması sağlar.

Sonuç: Kızarıklık problemi yaşayan ciltlere bakım sağlamak amacıyla geliştirilmiş ürünlerden oluşur.

Kullanım Şekli: Ürünlerin kullanım biçimlerine aşağıdaki geniş açıklamalarında yer verilmiştir.

 

Kılcal damarların cilt yüzeyine yakın olması, cildin rozasea meyilli olması ve kızarıklık sorunu yaşaması, önemli cilt problemlerinden biridir. Rozasea meyilli ciltler, çevresel etkenlere karşı daha hassas yapıdadır. Bu sebeple kızarıklık problemi yaşayan ciltlerin özel bakıma ihtiyacı vardır.

 

* Isis Pharma Aquaruboril 100 ml;

Kızarıklık problemi yaşayan ciltlerde kullanmak üzere geliştirilmiş cilt temizleme suyudur. Cildi kir ve makyajdan arındırmayı hedefler. Bu sırada hassas cilt yapısına zarar vermez. Nötr (7.00) Ph değerine sahiptir. Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde göz çevresinde de kullanıma uygundur. Sabun içermediği için uygulama sırasında köpürmez. Ciltte rahatlama ve ferahlama sağlamaya çalışır.

Kullanım Şekli: Bir parça pamuk yardımıyla tüm yüzünüzü silebilirsiniz. Uygulamadan sonra cildinizi durulamaya gerek yoktur.

İçerik: Iris Florentina Ekstresi, Srbitol maddelerini içeren bir formüle sahiptir.

 

* Isis Pharma Ruboril Expert S 30 ml;

Cilt üzerindeki kızarıklıklara bakım etkisi sağlamaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Düzenli kullanımı ile birlikte etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

Kullanım Şekli: Günde iki kez, düzenli olarak üç ay boyunca kullanılması önerilir. En az Spf 30 değeri içeren bir güneş koruyucu ürünle birlikte kullanılmalıdır.

* * Isis Pharma Ruboril Expert 50+ 5 ml;

Kızarıklık sorunu yaşayan hassas ciltler için güneş koruyuculu bakım kremidir. Spf 50 derecenin üzerinde güneş koruması sağlamaya çalışır. Ciltteki kızarıklık görünümünü hafifletmeye çalışırken aynı zamanda güneş koruması da sağlamaya çalışır. Cilde günlük bakım etkisi sunmaya çalışır.

Kullanım Şekli: Temiz cilde günde bir kez veya ihtiyaç duydukça uygulanabilir.

 

Isıs Pharma Ruboril Expert Cilt Bakım Seti, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.


Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler