Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺88,00 - ₺297,00

Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Jane İredale Pudralar ve Fondötenler

Aktif filtreler

JANE IREDALE PUDRALAR VE FONDÖTENLER

Jane Iredale Pudralar ve Fondötenler, cilde sağlıklı bir doku kazandırmaya, cildin canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cilde daha sağlıklı ve aydınlık bir doku kazandırmaya yardım eder. Leke görünümü, gözenek genişlemesi, cildin pürüzlü yapısı gibi cilt kusurlarını kapatmaya yardım eder. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek olur. Ürünler mineral içeriğe sahiptirler. Bu sayede cilde mineral bakım yapmaya, makyajı sağlıklı bir hale getirmeye yardım eder. Cilt görünümünü pürüzsüzleştirirken cildin gözenek sıkılaşmasını, leke görünümünün hafiflemesini, sivilce ve siyah nokta oluşumunun hafiflemesini destekler.

Jane Iredale Pudralar ve Fondötenler, cilt dokusunun pürüzsüz bir görünüm kazanmasına, cilt tonu eşitsizliklerinin ve kusurlu görünümün kapatılmasına yardım eder. Cildin canlı ve kusursuz görünmesine destek olur.

Jane Iredale Pudra ve Fondöten ürünlerinden ihtiyacınıza ve cilt tonunuza uygun olanları seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim