La Roche Posay Effaclar Yüz Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler 200 ml (S.K.T 10-2025)

La Roche Posay Effaclar Yüz Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler 200 ml
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim Kargo Bedava
  • La Roche Posay Effaclar Yüz Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler 200 ml

Markası : La Roche Posay Ürünlerini Gör

4735

3337872411083

55
PİYASA FİYATI 644.90 TL
SATIŞ FİYATI 515.92 TL
15340
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

La Roche Posay Effaclar Yüz Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler Siyah Nokta Görünümü ve Parlama Karşıtı 200ml

Marka Adı: La Roche Posay
Ürün Adı: La Roche Posay Effaclar Yüz Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler Siyah Nokta Görünümü ve Parlama Karşıtı 200ml
Ürün Miktarı: 200 ml
Ürün Özellikleri: Yağlı ve akneye meyilli ciltler için kullanılır. Cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından derinlemesine temizlemeye ve arındırmaya çalışır. Cildi temizlerken, kurutmaz ve nem dengesini bozmaz. Cilt yapısıyla uyumludur. cilde ferahlık hissi sağlayabilir.
Sonuç: Yağlı cilt tipine ve akneye meyilli cilt tiplerinin temziliğinde yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Günde bir veya iki kez kullanılabilir. Bir miktar ürün, köpürtülerek cilde uygulanır ve daha sonra durulanır.
İçerik: Termal su içeren bir formüle sahiptir.

Ciltte yağın fazla salgılanması, cildin temizlenmemiş görünmesine ve yağlı parlamalara neden olabilir. Yağlı cildin temizlenmesi ve bakımı özen ister. Ciltte biriken kir, kalıntı ve yağları Effaclar Jel, kolayca temizlenmeye yardım eder.

Cildin ihtiyacı olan yağlar bazı ciltlerde aşırı salgılanır ve cildin parlak görünmesine neden olur. Effaclar Gel cildin yağ salgısını düzene sokmaya ve parlamayı gidermeye yardımcı olur. Cildin nem dengesini sağlamaya çalışır.

Yağlı ciltlerin temizliğinin yapılırken, cildin kurumaması çok önemlidir. Effaclar Gel, cildi kurutmadan temizliğini yapmaya yardımcı olur.

Su ve sabunun cildi daha derinden etkilediği düşünülür, ancak bu yanlış bir yanılgıdır. Ancak sabun cildin kurumasına ve gözeneklerin genişlemesine yardımcı olabilir.

Effaclar Gel su ve sabun gibi cildin nem kaybetmesine izin vermez ve cildi kurutmaz. Cildin ihtiyaç duyduğu ve sahip olması gereken pH seviyesini ayarlamaya ve seviyenin sabit kalmasına yardımcı olur.


Hiçbir renklendirici madde, alkol ve bir çok kimyasal üründe kullanılan paraben içermez. Ciltte bir rahatlama ve ferahlama sağlayabilir.


Sağlıklı bir cilt görünümü için, cilt tipinize uygun ürünlerle, doğru uygulamaların gerçekleştirilmesi gerekir. Cilt bakımının en önemli aşaması, cildinizi tanımanızdır.

La Roche Posay Effaclar Gel, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür. Sitemizdeki kampanyaları takip edebilir ve indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz.
Yorumlar
M** **
25.10.2022
MEMATİ

ÜRÜRN SORUNSUZ ŞEKİLDE ELİME ULAŞTI BAŞARILI BİR ÜRÜN

T** **
16.09.2022
TUANA

şahane bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum ilk kullanımda bile etki gösteriyor

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

La Roche Posay Effaclar Yüz Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler 200 ml (S.K.T 10-2025)

515.92TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim