Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Lierac Sebologie Imperfections Resurfacing Day & Night Double Concentrate 30 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

43165

Markası : Lierac

1 Item Items

Lierac Sebologie Imperfections Resurfacing Day & Night Double Concentrate 30 ml, içeriğindeki çinko glukonat sayesinde sebum dengesinin sağlanmasında destek olur

Daha fazla detay

379.00 TL

227.4 TL

40% indirim

- +

Kazanacağınız puan 2274 tupara Toplam tutarı: 2.27 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Lierac

Ürün Adı: Lierac Sebologie Imperfections Resurfacing Day & Night Double Concentrate

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri: 

- Lierac Sebologie Imperfections Resurfacing Day & Night Double Concentrate, pürüzlü ciltler için 24 saat yoğun bakım yapılmasına destek olan gece & gündüz konsantresidir.

- Lierac Sebologie Imperfections Resurfacing Day & Night Double Concentrate, yağlı ciltlerin kullanımına uygundur.

- Cildi derinlemesine temizleme ve yenileme tekniğinden ilham alan estetik teknik, 3 tip cilt pürüzü üzerinde etki sağlamaya çalışır: Yağlı cilt, Belirgin gözenekler ve Siyah noktalar & izler.

- Gündüz için: Anında matlık etkisi vermeye çalışan losyon serum ile gece için: Anında pürüzsüzlük etkisi vermeye çalışan taze jel serumdan oluşmaktadır.

- Gündüz konsantresi yağlanma karşıtı koruyucu aksiyon ile ciltte matlık etkisi sağlanmasına katkıda bulunurken; gece konsantresi glikolik asit ile cildi arındırarak yenileyici aksiyon ile gözenekleri arındırmaya destek olur.

- Lierac Sebologie Imperfections Resurfacing Day & Night Double Concentrate, cilt pürüzlerini gidermek için 24 saat boyunca derinlemesine etki sağlamaya çalışır.

- Ciltte yağ dengesinin sağlanmasına ve belirgin gözeneklerin görünümünü azaltmaya katkı sağlar.

- Sivilce izleri ve siyah noktaların giderilmesine destek olur.

- Gündüz losyon serumu, ciltte koruyucu aksiyon sağlanmasına çalışır. Çevre kaynaklı kirliliğe karşı ajanlar ve yağlanma karşıtı ajanlar içermektedir.

- Gece jel serumu, ciltte yenileyici aksiyon sağlanmasına çalışır. Gözeneklerin arındırılmasına ve cildin yenilenmesine destek olan Glikolik asit içeriğinde yer almaktadır.

- Glikolik asit, cildin yağ oranını dengelemeye ve gözenekleri arındırmaya destek olur. Pürüzsüz bir cilde ulaşılmasına ve ciltteki lekelerin giderilmesine katkı sağlar. Cildin esneklik kazanmasına ve yenilenmesine destek olur.

- Lierac Sebologie Imperfections Resurfacing Day & Night Double Concentrate’nin içeriğindeki Çinko Glukonat, ciltten fazla yağın giderilmesine ve cildin yağ dengesinin sağlanmasına destek olur. Tahriş karşıtı özellikleri vardır ve cildin yenilenmesine katkı sağlar.

- Lierac Sebologie Imperfections Resurfacing Day & Night Double Concentrate, cilt kusurlarını azaltmaya ve daha mat bir cilt görünümü kazandırmaya destek olan cilt bakım ürünüdür.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.  

Kullanım Şekli:

- Gündüz, günlük bakım kreminizden önce gündüz konsantresini, gece ise gece bakım kreminizden önce gece konsantresini uygulayınız. 2 pompa kullanmanız yeterlidir.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Güneş ışığı ve ısıdan uzak, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Lierac markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler