Neostrata Refine Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

NEOSTRATA REFINE ÜRÜNLERİ

NeoStrata Refine ürünleri, yağlı ve sivilce oluşumuna meyilli cilt tiplerinin kullanımı için geliştirilmiş bir seridir. Cildin fazla yağ salgılamasının önüne geçmeye, yağ salgısını düzenleyerek buna bağlı oluşan cilt problemlerinin önüne geçmeye yardım eder. Cildin yağ dengesini düzenlemeye yardım eden ürünler, yağlanmaya bağlı oluşan sivilce, siyah nokta, gözenek genişlemesi, yağlı ve kirli cilt görünümü gibi problemleri gidermeye yardım eder. Cildin daha temiz ve ferah hissetmesine, daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasına, pürüzsüzleşmesine destek olur.

Cildin fazla yağ salgılaması çeşitli cilt problemlerinin ortaya çıkmasına yol açar. Salgılanan fazla yağ ciltten gözenekler aracılığıyla dışarıya atılır. Bu durum gözeneklerin genişlemesine, içlerinin dolup siyah nokta ve sivilce oluşmasına neden olur. Ayrıca cildin yağlı, solgun ve kirli görünmesine, yağdan parlayan sağlıksız bir cilt görünümü oluşmasına sebep olur. NeoStrata Refine ürünleri, cildin yağ dengesini düzenleyerek yağlanmaya bağlı oluşan cilt problemlerinin önüne geçmeye yardım eder. Daha sağlıklı, daha temiz ve canlı bir cilde sahip olunmasına destek olur.

NeoStrata Refine ürünlerinden cildinizin ihtiyacına uygun olanları seçerek karma, yağlı ve sivilce oluşumuna meyilli cildinizin bakımında güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim