Neostrata Restore Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

NEOSTRATA RESTORE ÜRÜNLERİ

NeoStrata Restore ürünleri, PHA (polihidroksi asit) kullanılarak geliştirilmiştir. Bu sayede cildin mikro düzeyde soyulmasına, daha taze ve canlı bir dokuya kavuşmasına destek olur. Cilde nem kazandırmaya, cilt bariyerini güçlendirmeye yardım eder. Nemsizliğin ve nemsizliğe bağlı oluşan cilt problemlerinin giderilmesine yardım eder. Cildin ince çizgi ve kırışıklık görünümlerini hafifletmeye, daha genç ve taze bir görünüme kavuşturmaya yardım eder. Cildin derinlemesine beslenip nemlenmesine yardım eden ürünler, yeni kırışıklık ve ince çizgi oluşumlarının önüne geçmeye, cildi yeni yaşlanma belirtilerinin oluşumuna karşı güçlendirmeye destek olur.

PHA’lar, ikinci jenerasyon meyve asitleridir. PHA’ların AHA’lardan farkı daha büyük molekülere sahip olması, güneşe karşı hassasiyet oluşturmaması ve en hassas ciltlerde bile kullanıma uygun olmasıdır. PHA cilt bariyerini güçlendirmeye, cildin nemlenmesini, beslenmesini sağlamaya yardım eder. Cilde anti aging bakım yapmaya, cildi yaşlanma belirtilerine karşı korumaya yardım eder. PHA’larla geliştirilmiş olan NeoStrata Restore ürünleri, cildin daha canlı, daha sağlıklı, daha genç ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

NeoStrata uzmanlarınca geliştirilmiş olan ürünlerden cilt tipinize ve ihtiyaçlarına uygun olanları seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim