Neostrata Resurface Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

NEOSTRATA RESURFACE ÜRÜNLERİ

NeoStrata Resurface, AHA (Alfa Hidroksi Asit) kullanılarak geliştirilmiş yaşlanma karşıtı bakım ürünleridir. Cilde yaşlanma karşıtı bakım yapmaya, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümlerini hafifletmeye, yeni çizgi ve kırışıklık oluşumunun önüne geçmeye yardım eder. Ciltte yüzeysel bir soyulma yapmaya, cildin yenilenip tazelenmesini sağlamaya çalışır. Cilde yoğun nem kazandırmaya, bu sayede cildin esnekliğini arttırmaya yardım eder. Cildin beslenmesine, cilt bariyerinin güçlenmesine, cildin daha dirençli ve sağlıklı bir yapıya kavuşmasına destek olur. Cildi nemlendirmeye, nemsizliğin ve nemsizliğe bağlı oluşan cilt problemlerinin giderilmesine yardım eder. Ürünler, cildin daha canlı, daha sağlıklı, daha genç ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

AHA’lar meyve asitleridir. Küçük moleküllere sahip bu asitler cildin yüzeysel şekilde soyulmasına, bu sayede daha sağlıklı ve canlı bir cilt dokusunun oluşmasına yardım eder. Cildin daha canlı, daha sağlıklı, daha genç ve aydınlık görünmesini sağlamaya çalışır.

NeoStrata uzmanlarınca geliştirilmiş olan ürünlerden cilt tipinize ve ihtiyaçlarına uygun olanları seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim