Neostrata Targeted Treatment Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

  NEOSTRATA TARGETED TREATMENT ÜRÜNLERİ

  NeoStrata Targeted Treatment ürünleri, yıpranmış, hasar görmüş cilde bakım yapmaya, cildi nemlendirmeye, daha sağlıklı bir dokuya kavuşturmaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Seri özellikle, soyma, lazer, kimyasal Peeling gibi işlemler görmüş ciltlere ihtiyaç duyduğu özenli bakımı yapmaya çalışır. Cildin yıpranmış, işlem görmüş narin dokusunun nemlenmesine, beslenmesine yardım eder. Nemsizliğin ve nemsizliğe bağlı oluşan cilt problemlerinin giderilmesine yardım eder. Daha sağlıklı, daha canlı bir cilde kavuşulmasına destek olur.

  Ürünler, oldukça güçlü bileşenlerle formüle edilmiştir. Bu sayede cildin nemlenmesini ve beslenmesini sağlarken ince çizgi ve kırışıklık oluşumuna karşı cilde bakım yapmaya yardım eder. Oluşmuş olan kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü hafifletmeye, cildin daha genç, daha taze bir doku kazanmasını sağlamaya yardım eder.

  NeoStrata uzmanlarınca geliştirilmiş olan ürünlerden cilt tipinize ve ihtiyaçlarına uygun olanları seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim