Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺33,00 - ₺100,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Nivea Güneş Bakımı Ürünleri

Aktif filtreler

NIVEA GÜNEŞ BAKIMI ÜRÜNLERİ

Nivea Güneş Bakımı serisi, cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya, güneş ışınlarının cilt dokusunda hasara yol açmasının önüne geçmeye yardım etmek üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır.

Güneş ışınları cildimiz için faydalı olduğu kadar zararlı ışınlar da içerir. Zararlı güneş ışınları olarak bilinen UV ışınları, ciltle doğrudan temas ettiğinde cilde çeşitli zararlar verir. Bu nedenle güneş ışınlarına doğrudan maruz kalınmaması, güneş koruyucu ürünlerin kullanılması önemlidir.

Nivea Güneş serisi, cildinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüksek oranda korumaya, cilt yüzeyinde görünmez, koruyucu bir tabaka oluşturarak güneş ışınlarının cilt yüzeyinde süzülmesini sağlamaya yardımcı olur. Güneş ışınlarının neden olduğu cilt problemlerinin önüne geçilmesine, cildin sağlıklı yapısının korunmasına, cildin sağlıklı bir şekilde bronzlaşmasına yardım eder.

Cilt dokusunu güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya yardım etmek üzere geliştirilmiş olan Nivea güneş bakımı serisi ürünlerini cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.