Organix Niacin And Coffeine Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

ORGANIX NIACIN AND COFFEINE ÜRÜNLERİ

Organix Niacin and Coffeine ürünleri, dökülmeye meyilli saçlara dökülme karşıtı bakım sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Saç tellerinin kalınlaşmasına, daha sağlıklı ve canlı bir yapı kazanmasına yardım eder. Saçlara hacim kazandırmaya, daha dolgun ve sağlıklı saçlara sahip olunmasını sağlamaya çalışır. Saçların dipten uca beslenmesine, güçlenmesine destek olur. Saçların dökülmeden sağlıklı bir şekilde uzamasına yardım eder. Saçlara güç ve hacim kazandırmaya, daha kalın, daha güzel ve ışıltılı saçlara sahip olunmasını sağlamaya yardım eder.

Ürünler, saçların dipten uca beslenmesine, daha dolgun, daha hacimli bir yapı kazanmasına yardım eder. Mevsimsel ya da hormonel nedenlere bağlı olarak gelişen saç dökülmelerinin önüne geçmeye yardım eder. Ürünler, 3 etkin içerikle geliştirilmiştir. Bunlar; “Niacin ve Coffeine”, “AlphaHydroxy Asid” ve “DHT Blocker”dır. Bu etken maddelerle saç dökülmesine neden olan faktörlere karşı saça direnç kazandırmaya, saç dökülmesinin önüne geçmeye yardım eder.

Organix Niacin and Coffeine ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanları seçerek dökülme sorunu yaşadığınız saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim