Perricone Md Acyl-Glutathione Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

  PERRICONE MD ACYL GLUTATHIONE ÜRÜNLERİ

  Perricone MD Acyl Glutathione ürünleri, cildin ileri dönem yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cildin derin kırışıklık ve çizgi görünümlerini hafifletmeye, daha genç ve canlı bir cilt görünümü oluşturmaya yardım eder.

  Acyl Glutathione ürünleri, güçlü ve zengin içerikli formülüyle cildin derin kırışıklık ve çizgi görünümlerini hafifletmeye, cilde derinlemesine bir yaşlanma karşıtı bakım yapmaya yardım eder. Cildin sağlıklı ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına, yenilenip tazelenmesine yardım eder. Cilde kaybettiği esnekliği yeniden kazandırmaya, sıkılaşıp tazelenmesini, toparlanmasını sağlamaya yardım eder. Cilde doğal ışıltısını yeniden kazandırmaya, aydınlık ve canlı bir görünüme kavuşturmaya yardım eder. Ürün içeriğindeki etkin bileşenler cildin derinlemesine beslenmesine, çevresel faktörlere karşı direnç kazanmasına ve çevresel faktörlere bağlı kırışıklık oluşmasının önüne geçilmesine yardım eder.

  Perricone MD uzmanlarınca geliştirilmiş olan ürünlerden ihtiyacınıza ve cilt tipinize uygun olanı seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim