Perricone Md Neuropeptide Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

PERRICONE MD NEUROPEPTİDE ÜRÜNLERİ

Perricone MD Neuropeptide, olgun ciltlerin kullanımına özel geliştirilmiş yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinden oluşan bir seridir. Cildin derin kırışıklık ve çizgi görünümlerini hafifletmeye, cilde daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım eder. Özel Nöropeptid teknolojisiyle geliştirilmiş olan seri, cildin en alt tabakalarına kadar ulaşabilmesi yönüyle diğer yaşlanma karşıtı ürünlerden ayrılır. Cildin en alt tabakalarına kadar ulaşan ürünler cildin derinlemesine yenilenmesine, tazelenmesine, cilt dokusunun yeniden yapılandırılmasına yardım eder.

Cildin yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde daha aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırmaya, daha sağlıklı bir cilt görünümü oluşturmaya yardım eder. Esnekliğini kaybetmiş olan cilde esnekliğini yeniden kazandırmaya, sıkılaşıp toparlanmasını sağlamaya yardım eder. Daha genç, daha taze, daha canlı bir cilt görünümüne kavuşulmasını destekler.

Perricone MD uzmanlarınca geliştirilmiş olan seriye ait ürünlerden cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim