Perricone Md Pre:Empt Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Perricone MD PRE:EMPT ÜRÜNLERİ

Perricone md Pre:empt Serisi, cildi canlandırmaya, daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt dokusu oluşturmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Cilt dokusuna ışıltı kazandırmaya, cildi pürüzlerinden arındırarak daha canlı ve sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlamaya yardımcı olur.

Serinin tüm ürünlerinin içeriğinde NRF2 ANTIOXIDANT SUPPORT COMPLEX bileşiği bulunmaktadır. Bu sayede cilde sıkılık kazandırmaya, toparlanmış, sıkı, taze bir cilt görünümü oluşturmaya yardımcı olur. NRF2 Antioksidan Destek Kompleksi, cildin beslenmesine, sıkılaşmasına, çevresel faktörlere karşı dirençli hale gelmesine yardım etmek üzere geliştirilmiş bir bileşendir. Cilde daha yumuşak, daha pürüzsüz ve canlı bir doku kazandırmaya çalışır. Seri içerisinde cildi temizlemeye, nemlendirmeye, cilt problemine yönelik çözümler sunmaya yardımcı çok sayıda ürün bulunmaktadır.

Vichy uzmanlarınca geliştirilmiş olan seriye ait ürünlerden cildinizin ihtiyacına göre size en uygun ürünü seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim