Peter Thomas Roth Acne Clear Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

  PETER THOMAS ROTH ACNE CLEAR ÜRÜNLERİ

  Peter Thomas Roth Acne Clear ürünleri, yağlı ve sivilce oluşumuna meyilli cilt tiplerinin kullanımına özel geliştirilmiştir. Cildin yağ ve nem dengesini düzenlemeye, fazla yağ salgılanmasının ve fazla yağ salgılanmasına bağlı olarak ortaya çıkan cilt problemlerinin önüne geçmeye yardım eder. Cildin yağ dengesini düzenlemeye yardım eden ürünler, yağlanmaya bağlı oluşan sivilce, siyah nokta, gözenek genişlemesi, yağlı ve kirli cilt görünümü gibi problemleri gidermeye yardım eder. Cildin daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasına, pürüzsüzleşmesine destek olur. Cilt dokusunun matlaşmasına, yağlanmaya bağlı oluşan kirli ve parlak cilt görünümünün giderilmesine, cildin temiz ve ferah bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

  Peter Thomas Roth Acne Clear ürünleri, cildin yağ salgısını düzenlemeye, fazla yağ salgılanmasının önüne geçmeye yardım eder. Cilde daha pürüzsüz, sağlıklı ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya çalışır.

  Yağlı ve sivilce oluşumuna meyilli bir cilt tipine sahipseniz Peter Thomas Roth Acne Clear ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanları seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim