Peter Thomas Roth Camu Camu Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

PETER THOMAS ROTH CAMU CAMU ÜRÜNLERİ

Peter Thomas Roth Camu Camu ürünleri, leke problemi yaşayan ciltlerin kullanımına özel geliştirilmiştir. Cildin lekeli görünümünü hafifletmeye, ton eşitsizliğini gidermeye, daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturmaya yardım eder. Farklı tonlarda ve büyüklüklerde oluşan lekelerin görünümünü hafifletmeye, yeni leke oluşumunun önüne geçmeye yardım eder. Camu Camu ürünleri, Camu bitkisi özü ile geliştirilmiştir. Bu bitki, içeriğinde C Vitamini bulundurmaktadır. Bu sayede cilde daha aydınlık, ışıltılı ve canlı bir görünüm kazandırmaya destek olur.

Cilt dokusunda, güneş ışınlarına, hamileliğe, hormonal değişimlere, genetik faktörlere, sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerine bağlı olarak farklı tonlarda ve farklı büyüklüklerde lekeler oluşabilir. Peter Thomas Roth Camu Camu ürünleri, cildin lekeli görünümünü hafifletmeye, cilde ışıltılı ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardım eder. Yeni leke oluşumuna karşı cilde direnç kazandırmaya, yeni leke oluşumunun önüne geçmeye yardım eder.

Peter Thomas Roth Camu Camu ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanları seçerek lekeli cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim