Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası
  • Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası

Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : ROCS

42718

Barkod : 4607152730708

32.45 ₺

Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası; yumuşak başlığı sayesinde diş temizliğinize destek olur.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası

Marka Adı: R.O.C.S

Ürün Miktarı: 1 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri:

- Sağlıklı bir ağız bakımı doğru diş fırçasıyla başlar. Piyasada farklı sertlik derecesinde, farklı büyüklükte; yetişkinler ve çocuklar için pek çok çeşidi bulunan fırçalar, ağız yapısı, dişeti sağlığı, dişlerin genel durumu düşünülerek tercih edilmelidir. Diş fırçasının ve sap kısmının açılı olup olmaması kişinin tercihine kalmıştır. Fırça seçiminde uç kısmının büyüklüğü, fırçanın biçimi ve her dişe ulaşabilecek şekilde olması çok önemlidir.

- Ağız yapınıza ve diş sağlığınıza uygun olan, özellikle doktor tarafından da onaylanmış diş fırçası markalarını almak önemli detaylardan biridir. Diş fırçası ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Sap kısmının ise fırçalarken hareket kolaylığı sağlaması için belli kalınlıkta ve yumuşalıkta olmasına dikkat edilmelidir.

- Rocs markasının ağız ve diş sağlığını düşünerek üretmiş olduğu kaliteli ürünlerinden biri olan Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası, günlük diş temizliğiniz için ideal bir üründür.

- Özellikle diş teli veya başka aletlerin takılı olduğu dişlerde ağız bakımına daha fazla özen göstermek gerekir.

- Ortodonti işleminde kullanılan braket (diş teli) ve apareyler, diş fırçalamayı ve ağız hijyenini sürdürmeyi zorlaştırır. Bu durum ise ortodonti rahatsızlığında çürük oluşumu ve diş eti iltihapı riskinin arttırabilir.

- Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası, özellikle ortodonti işlemi görmüş diş yapıları için özel olarak üretilmiştir.

- Ürün, kanallı kesimin ve arttırılmış kıl sayısı ile Ortodonti işlemi gören kişiler için iyi derecede ağız hijyeni sunmaya destek olur. 

- Fırça sapı hafif eğimli olarak tasarlanmıştır. Fırça sapının eğimli olma özelliği de dişlere uygulanan gereksiz basıncın azaltılmasında etkilidir.

- Fırça sapının yapısı ve boyutu, kullanım sırasında fırçayı 45 derecelik doğru açı ile tutmanıza destek olur. Kıl uçları ise, diş ve dişeti dokularına zarar vermemesi için ekstra yuvarlatılmıştır.

- Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası yumuşak başlığı sayesinde diş etinize zarar vermeden her dişin arasına girerek temizlik sağlar.

Kullanım Şekli: Dişler doğru uygulama hareketleriyle fırçalandıktan sonra fırça güzelce yıkanır ve elle hızlıca sallanarak fırçalık bölümüne konulur.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa dişlerinizi fırçaladığınız fırçanın belli aralıklarda değiştirilmesi önerilir. Özellikle fırça kılları dışa doğru eğilmeye başladıysa fırçanın değişme zamanı gelmiş demektir.

Yetişkin, çocuk ve bebeklerin diş temizliği düşünülerek üretilmiş olan Rocks marka diş macunu ve diş fırçası çeşitlerine ayrıca Ortodonti işlemi görmüş dişlerin kullanımına uygun özel olarak tasarlanmış Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası'na, uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan ulaşabilirsiniz.                                                                                                          

42718

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası

Rocs Pro Brackets & Ortho Soft Diş Fırçası; yumuşak başlığı sayesinde diş temizliğinize destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16