Sebamed Sun Care Spf 30 Güneş Koruyucu Losyon 150 ml

Sebamed Sun Care Spf 30 Güneş Koruyucu Losyon 150 ml
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim Kargo Bedava
  • Sebamed Sun Care Spf 30 Güneş Koruyucu Losyon 150 ml

Markası : Sebamed Ürünlerini Gör

7014

4103040898814

55
PİYASA FİYATI 674.90 TL
SATIŞ FİYATI 607.41 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Sebamed Sun Losyon F30

7014

Marka Adı: Sebamed

Ürün Adı:Sebamed Sun Losyon F30

Ürün Miktarı: 150 ml

Ürün Özellikleri: Çok hassas ve Güneş'e dayanıksız ciltlerde kullanıma uygundur. Deniz kenarında, spor yaparken ve şehirde kullanılabilir. Cildi Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya çalışır. Spf 30 derecelik bir Güneş koruması sağlayabilir. Kolayca sürülür ve ciltte beyaz kalıntı bırakmaz. Çocuklarda kullanım için uygundur.

Sonuç: Cildi Güneş' in zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Güneşe çıkmadan yaklaşık 15-20 dakika kadar önce uygulayınız.

Güneşte uzun süre kalındığında , deniz ya da havuzdan çıktığınız da uygulamayı tekrarlayınız.

İçerik: Alkol, parafin ve paraben içermez. PEG bileşenleri, PABA esterleri ve Acrylamide içermez.

Güneş ışınlarının insanlar için faydaları bilinmekle birlikte, yaz aylarında, öğlen saatlerinde ya da uzun saatler güneşe maruz kalınması oldukça sakıncalıdır. Zamanla, incelen ozon tabakasının da etkisini kaybetmesiyle güneş ışınlarının zararları artmakta ve cilt, normalden çok daha hızlı bir şekilde yaşlanmaya, lekelenmeye ve hasarlanmaya başlar.

Güneş koruyucu kullanamak, yazın ne kadar gerekliyse, kışın da o kadar gereklidir.

Sebamed Sun Losyon F30, Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı orta düzeyde koruma sağlamaya yarayan koruyucu losyondur. Sebamed tarafından geliştirilen ürün, 30 derece faktörü ile koruyuculuk özelliğine sahiptir.

Sebamed ile güneşten uzak kalmayın, cildinizi koruyun. İçerdiği güçlü etken maddeler ile güneşin zararlı UVA ve UVBışınlarına karşı koruma sağlamaya yarayan ürün ile Sebamed markasından vazgeçemeyeceksiniz.

Ürün, hafif ve losyonyapısı sayesinde ciltte rahatsızlık hissi yaratmadan, etkili bir koruma sağlamaktadır. Ciltte beyaz kalıntı bırakmaz.

Açık tenli kişiler mutlaka, yüksek faktörlü ve etkili bir ürünle korunmalıdırlar, ancak her cilt tipi ve rengine sahip olanlarda mutlaka uygun bir ürün kullanarak güneşin zararlı ışınlarından korunmalıdırlar. Lekelenme ve çillenmeler, erken yaşlılık belirtileri, kuruluklar, ağrılı yanıklar, kanser oluşumlarına sebebiyet vermek bu zararlı etkilerden bazılarıdır

Yağ, parafin, peg bileşenleri, acrylamide, renklendirici maddeler ve alkol içermeyen ürünü, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sebamed Sun Losyon F30sizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarında koruyarak güneşin keyfini çıkarmanıza yardım edecektir. Dermatolojik kontrollerden geçirilmiştir.

Sebamed markası, yetişkinler ve bebekleriniz için bakım, koruma ürünleri geliştirmekte ve çeşitli ihtiyaçlara farklı çözümler sunmaktadır. Geliştirmiş olduğu ph 5.5 değerinde olan ürünleri ile cildinize, zarar vermeden, uyum sağlamaktadır.

Sebamed Sun Losyon F30, Turuncu Kasa' da satılan uygun fiyatlı bir üründür.

Yorumlar
D** k**
29.06.2022
Seba med krem

Merhaba ürününüz esmer ten için uygunmu

D** k**
29.06.2022
Seba med krem

Merhaba ürününüz esmer ten için uygunmu

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Sebamed Sun Care Spf 30 Güneş Koruyucu Losyon 150 ml

607.41TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim